Happy Hour w Ryanair

Ryanair świętuje dziś (29 października) 15 rocznicę wejścia na polski rynek. Na znacznej części polskich lotnisk jak Bydgoszcz, Gdańsk, Łódź, Poznań, Rzeszów czy Szczecin Ryanair zainaugurował loty z początkiem sezonu zimowego 2005/2006, choć wyjątkiem jest Wrocław, który jako pierwszy powitał samolot Ryanaira już w marcu. Obecnie Ryanair operuje z 12 polskich lotnisk, w tym 6 baz operacyjnych w Warszawie Modlin, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu. Przez ten czas z usług Ryanaira w Polsce skorzystało prawie 100 milionów osób na trasach do/z oraz wewnątrz kraju.

Ryanair z radością obchodzi 15-lecie na polskim niebie i nadal angażuje się w dalsze stymulowanie wzrostu na tym ważnym rynku pomimo wyzwań związanych z pandemią Covid-19. Działalność w Polsce rozpoczęliśmy w 2005 roku od trasy Wrocław – Londyn Stansted, dziś oferujemy ponad 150 tras z 12 lotnisk, a do tej pory obsłużyliśmy prawie 100 milionów pasażerów na trasach z/do Polski.

Aby uczcić ten wyjątkowy kamień milowy, Ryanair uruchomi w piątek 30 października specjalną promocję „Happy Hour” tylko w godzinach 11:00 – 12:00 w ramach całej polskiej siatki połączeń. Loty w cenie od 29z ł ze wszystkich polskich lotnisk można będzie zarezerwować jedynie w na www.ryanair.com w patek 30 października między 11:00 a 12:00.

Olga Pawlonka, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Ryanaira w Europie środkowo-wschodniej i na Bałkanach powiedziała:

„Cieszymy się, że możemy świętować 15-lecie Ryanaira w Polsce. W ciągu ostatnich 15 lat Ryanair obserwuje rosnące zapotrzebowanie na swoje trasy. Działalność w Polsce rozpoczęliśmy w 2005 roku na trasie Wrocław – Londyn Stanstd. Dziś oferujemy ponad 150 tras z 12 lotnisk, a do tej pory obsłużyliśmy prawie 100 milionów pasażerów na trasach z/do Polski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here