Emirates powiększa siatkę połączeń z Europy

Linie Emirates poinformowały, że ze względu na duże zapotrzebowanie rynkowe wprowadzą pięć dodatkowych lotów tygodniowo na trasie Dubaj-Amsterdam. 

Uzupełnią one dotychczasowe połączenia realizowane dwa razy dziennie, oferując możliwość wylotu z Amsterdamu o wcześniejszej godzinie, co będzie dogodnym rozwiązaniem dla osób planujących zwiedzanie Dubaju, a także zwiększając wybór lotów do kierunków w globalnej siatce połączeń Emirates.

Przewoźnik rozpocznie cztery dodatkowe loty tygodniowo 1 grudnia tego roku, a piąty lot pojawi się w ofercie od 1 stycznia 2019 r. Tym samym częstotliwość lotów do stolicy Holandii wzrośnie do 19 tygodniowo.

Nowe połączenie będzie realizowane przez samolot Emirates Boeing 777-300ER w konfiguracji trzyklasowej, który oferuje osiem prywatnych kabin w klasie pierwszej, 42 fotele rozkładane do pozycji leżącej w klasie biznes oraz 310 szerokich foteli w klasie ekonomicznej. Obecne dwa połączenia Emirates na trasie Dubaj-Amsterdam (EK147/EK148 i EK149/EK150) realizuje Airbus A380.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here