Czworo pasażerów Ryanaira wygrało nagrody ze zdrapek. W tym jedna z Polski

Chcesz wygrać? Musisz grać. Ryanair przedstawił właśnie troje ostatnich zwycięzców gry w zdrapki, którzy w ramach Fly to win wygrali nowe samochody Fiat 500.

Zdrapki Ryanaira

Beatriz Diaz z Hiszpanii, Nelly Narcisa Avila z Włoch oraz Dominik Ciosek z Polski podróżując odpowiednio do Rzymu, Barcelony oraz Wrocławia kupili zdrapki i wygrali nowe samochody Fiat 500. Dodatkowo, kolejny szczęśliwy wygrany, Guido Willweber z Niemiec wygrał 100.000 euro i został ostatnim zwycięzcą konkursu Ryanaira Win the Mill podczas wielkiego finału w Dublinie.

Zdrapki Ryanaira umożliwiają klientom wygrywanie nagród pieniężnych, luksusowych samochodów, a także wzięcia udziału w wielkim finale i wygrania nawet okrągłego miliona euro. Aby móc cieszyć się z nagród wystarczy kupić zdrapkę za 2 euro. Zysk ze sprzedaży zdrapek przeznaczony jest na cele charytatywne i wspomaga wiele organizacji jak np.:

 • Jack and Jill Foundation w Irlandii
 • Naomi House i Jacksplace w Wielkiej Brytanii
 • Pequeneo Deseo w Hiszpanii
 • Refugio Aboim Ascensao w Portugalii
 • The Meyer hospital we Włoszech
 • Kinder Hilfe w Niemczech.

Aoife Greene z Ryanaira powiedziała:

Nasze tanie loty powodują, iż nasi pasażerowie są zwycięzcami za każdym razem, kiedy z nami podróżują. Gra w zdrapki daje natomiast co miesiąc możliwość wygrania nowego samochodu i nagród pieniężnych, a także wzięcia udziału w wielkim finale i wylosowania nawet okrągłego miliona euro, a to wszystko już za 2 euro. Cieszymy się bardzo mogąc zaprezentować trójkę naszych zwycięzców – Panią Beatriz Diaz, Panią Nelly Narcisa Avila oraz Pana Dominika Cioska wraz z ich nowymi samochodami oraz Pana Guido Willwebera, który może poszczycić się jeszcze lepszą wygraną – 100.000 euro w losowaniu zdrapek Win the Mill. Wszyscy pasażerowie Ryanaira, którzy kupują zdrapki przyczyniają się do pomocy licznym organizacjom charytatywnym w całej Europie, do których na bieżąco trafiają darowizny. Podczas następnego lotu warto skorzystać z okazji i kupić zdrapkę!

10 KOMENTARZE
 1. Kupowanie tych zdrapek jest równie niemądre co granie w totolotka. Lepiej wrzucajcie drobne do świnki skarbonki.

 2. Pieniądze ze zdrapki nie idą na żadne cele charytatywne, to ściema, tak samo z wygranymi, to 4 na milion, mówiła pracownica tych linii, mają specjalne szkolenia aby dobrze sprzedać zdrapki, kosmetyki, jedzenie, to dla nich tzw bonus, inaczej stracą posadę.

 3. A co Polak wygrał .

 4. Irlandczyk, a Ty wszystko wiesz ? O’Leary to Twój wujek?

 5. Ja mam 2 zdrapki Yes gra o milion pewnie około 100000 graczy ma taką zdrapke.

 6. Jakoś w to nie wierzę

 7. ja tez mam zdrapke z yes i co dalej

 8. Właśnie też mam??, i dalej z tynm

 9. Można poprawić Ją w ramkę i tyle bo jest ich tysiące

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here