Czworo pasażerów Ryanaira wygrało nagrody ze zdrapek. W tym jedna z Polski

Chcesz wygrać? Musisz grać. Ryanair przedstawił właśnie troje ostatnich zwycięzców gry w zdrapki, którzy w ramach Fly to win wygrali nowe samochody Fiat 500.

Zdrapki Ryanaira

Beatriz Diaz z Hiszpanii, Nelly Narcisa Avila z Włoch oraz Dominik Ciosek z Polski podróżując odpowiednio do Rzymu, Barcelony oraz Wrocławia kupili zdrapki i wygrali nowe samochody Fiat 500. Dodatkowo, kolejny szczęśliwy wygrany, Guido Willweber z Niemiec wygrał 100.000 euro i został ostatnim zwycięzcą konkursu Ryanaira Win the Mill podczas wielkiego finału w Dublinie.

Zdrapki Ryanaira umożliwiają klientom wygrywanie nagród pieniężnych, luksusowych samochodów, a także wzięcia udziału w wielkim finale i wygrania nawet okrągłego miliona euro. Aby móc cieszyć się z nagród wystarczy kupić zdrapkę za 2 euro. Zysk ze sprzedaży zdrapek przeznaczony jest na cele charytatywne i wspomaga wiele organizacji jak np.:

  • Jack and Jill Foundation w Irlandii
  • Naomi House i Jacksplace w Wielkiej Brytanii
  • Pequeneo Deseo w Hiszpanii
  • Refugio Aboim Ascensao w Portugalii
  • The Meyer hospital we Włoszech
  • Kinder Hilfe w Niemczech.

Aoife Greene z Ryanaira powiedziała:

Nasze tanie loty powodują, iż nasi pasażerowie są zwycięzcami za każdym razem, kiedy z nami podróżują. Gra w zdrapki daje natomiast co miesiąc możliwość wygrania nowego samochodu i nagród pieniężnych, a także wzięcia udziału w wielkim finale i wylosowania nawet okrągłego miliona euro, a to wszystko już za 2 euro. Cieszymy się bardzo mogąc zaprezentować trójkę naszych zwycięzców – Panią Beatriz Diaz, Panią Nelly Narcisa Avila oraz Pana Dominika Cioska wraz z ich nowymi samochodami oraz Pana Guido Willwebera, który może poszczycić się jeszcze lepszą wygraną – 100.000 euro w losowaniu zdrapek Win the Mill. Wszyscy pasażerowie Ryanaira, którzy kupują zdrapki przyczyniają się do pomocy licznym organizacjom charytatywnym w całej Europie, do których na bieżąco trafiają darowizny. Podczas następnego lotu warto skorzystać z okazji i kupić zdrapkę!

4 KOMENTARZE

  1. Pieniądze ze zdrapki nie idą na żadne cele charytatywne, to ściema, tak samo z wygranymi, to 4 na milion, mówiła pracownica tych linii, mają specjalne szkolenia aby dobrze sprzedać zdrapki, kosmetyki, jedzenie, to dla nich tzw bonus, inaczej stracą posadę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here