Czarny Tydzień wyprzedaży trwa! Zobacz najlepsze promocje linii lotniczych w jednym miejscu!

Czarny Tydzień to jak co roku świetna okazja, żeby złapać najlepsze promocje na bilety lotnicze. Każdego dnia pojawiają się zniżki, które dotyczą różnych linii lotniczych, terminów i kierunków, dlatego bądź z nami cały tydzień i korzystaj z WYPRZEDAŻY!

Artykuł będzie aktualizowany codziennie!

Poniedziałek 2 grudnia

9. dzień wyprzedaży Ryanaira w CYBER TYGODNIU!

Ryanair wprowadził w poniedziałek do sprzedaży bilety za 19 zł! Promocją objęte są loty od grudnia 2019 do stycznia 2020, a rezerwacji można dokonać jedynie dziś do godziny 23:59. W puli znajduje się 50 000 biletów. Więcej informacji tutaj.

Różowy poniedziałek w Wizz Air

Wizz Air zmienił w poniedziałek kolorystykę z czerni na róż. Oferuje bilety tańsze o 30%! Liczba miejsc w promocyjnej cenie jest ograniczona, natomiast okres podróży jest nieograniczony. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Fot. Wizz Air

Sobota 30 listopada

7. dzień wyprzedaży Ryanaira w CYBER TYGODNIU! Taniej do Wielkiej Brytanii

Ryanair wprowadził w sobotę do sprzedaży bilety tańsze o 20% na podróże do Wielkiej Brytanii. Promocją objęte są loty od grudnia 2019 do lutego 2020, a rezerwacji można dokonać jedynie dziś do godziny 23:59.

BLACK FRIDAY – piątek 29 listopada

Cały czas aktualne są promocje LOT i UIA – szczegółowe informacje poniżej.

Do 45% taniej w Qatar Airways!

W Qatar Airways przez 7 dni masz szansę na skorzystanie z fantastycznych cen Black Friday. Oferta jest ważna do 4 grudnia. Na największe zniżki można liczyć na loty do Azji, w tym do Japonii i Malezji, ale również do Botswany. Wysokość obniżki zależy od kierunku. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Fot. Qatar Airways

30% taniej w Norwegian!

W czarny piątek loty Norwegian są do 30% taniej! Europa, Tajlandia, Svalbard, USA z Polski i Berlina – wszystkie te kierunki są objęte promocją! Żeby skorzystać z obniżki trzeba użyć kuponu rabatowego BLACKFRIDAY19. Dzięki niemu można liczyć na takie zniżki:

  • loty krótkodystansowe – zniżka 30%
  • loty długodystansowe – zniżka 15% w klasie Economy (taryfa LowFare)
  • loty długodystansowe – zniżka 10% w klasie Premium

Kod jest ważny do 2 grudnia 2019 na loty od 1 grudnia 2019 do 28 marca 2020. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Wizz Air 30% taniej i do wygrania 1500 euro!

Wizz Air Czarny Piątek potraktował niezwykle poważnie i oferuje swoim pasażerom aż 30% tańsze bilety lotnicze! Obniżka potrwa tylko do dziś do północy, więc trzeba się spieszyć! Oprócz tego Wizz uruchomił loterię, w której można wygrać 1500 euro. Więcej informacji znajdziesz w artykule MEGAwyprzedaż w Wizz Air.

Fot. Wizz Air

Black Friday w Booking.com!

Rezerwując noclegi przez Booking.com możesz liczyć na zniżki do 40%! Promocja dotyczy noclegów na całym świecie! Zniżek możesz szukać w każdej lokalizacji. Promocja obowiązuje od dziś do 2 grudnia na pobyty od dziś do 31 marca 2020. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

6. dzień wyprzedaży Ryanaira w CYBER TYGODNIU! Bilety 25% taniej!

Ryanair w Czarny Piątek wprowadził do sprzedaży ponad MILION biletów na wiosenne podróże ze zniżką nawet do 25%. Promocją objęte są loty od grudnia 2019 do marca 2020, a rezerwacji można dokonać jedynie dziś do godziny 23:59.

Fot. Ryanair

Czwartek 28 listopada

Cały czas aktualne są promocje LOT i UIA – Informacja poniżej.

5. dzień wyprzedaży Ryanaira w CYBER TYGODNIU! Bilety 20% taniej do Francji!

Fot. Ryanair

W sprzedaży znajdują się bilety na podróż do Francji od grudnia 2019 r. do stycznia 2020 r. o 20% taniej. Rezerwacji lotów można dokonać jedynie dzisiaj do północy! Więcej informacji znajdziesz w artykule Cyber Tydzień w Ryanair. 5 dzień wyprzedaży.

Środa 27 listopada

Cały czas aktualne są promocje LOT i UIA – Informacja poniżej.

4. dzień wyprzedaży Ryanaira w CYBER TYGODNIU! Bilety 20% taniej do Budapesztu!

Fot. Ryanair

W sprzedaży znajdują się bilety na podróż do Budapesztu od grudnia 2019 r. do stycznia 2020 r. o 20% taniej. Rezerwacji lotów można dokonać jedynie dzisiaj do północy! Więcej informacji znajdziesz w artykule Cyber Tydzień w Ryanair. 4 dzień wyprzedaży.

Wtorek 26 listopada

Cały czas aktualne są promocje LOT i UIA – Informacja poniżej.

3. dzień wyprzedaży Ryanaira w CYBER TYGODNIU! Bilety od 39 zł!

Fot. Ryanair

W sprzedaży znajduje się 250 000 biletów na podróż od grudnia 2019 r. do lutego 2020 r. w cenie już od 39 zł. Rezerwacji lotów można dokonać jedynie dzisiaj do północy!

Poniedziałek 25 listopada – najciekawsze promocje linii lotniczych

Cyber Tydzień w Ryanair

Fot. Ryanair

Mamy dla ciebie zestawienie najciekawszych promocji lotniczych w Czarnym Tygodniu. Zacznijmy od Ryanaira, który oferuje 25% zniżki na loty w wybranych terminach. Różnego rodzaju obniżki będą się pojawiały przez cały tydzień. Możliwość tańszego kupienia biletu mija wraz z nadejściem północy. Więcej informacji znajdziesz w artykule Cyber Tydzień w Ryanair.

Black Week w LOT

Fot. LOT

Nasz narodowy przewoźnik również uruchomił promocje na Czarny Tydzień. Dzięki temu możesz liczyć na bilety tańsze do 15%! Żeby móc skorzystać ze zniżek musisz użyć specjalnych kodów. Zarówno kody jak i więcej informacji dotyczących promocji znajdziesz w artykule Łap promocje w LOT!

Wyprzedaże w UIA

Fot. FlyUIA

Ukraińskie linie lotnicze także dołączyły do grona przewoźników wprowadzających w tym tygodniu promocyjne ceny na bilety lotnicze. Można dzięki temu kupić bilety aż 50% taniej! Promocja potrwa do 2 grudnia, a terminy lotów promocyjnych zamykają się w okresie od 15 stycznia do 19 marca 2020 roku. Tutaj znajdziesz pozostałe informacje dotyczące promocji w UIA.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here