Czarny Piątek w Ryanair trwa cały tydzień! Każdego dnia inne okazje! Co dziś?

Promocje z okazji Czarnego Piątku w Ryanair ruszyły już dziś, czyli 19 listopada. Do końca tygodnia pasażerowie tanich linii lotniczych mogą kupić bilety w promocyjnych cenach!

Cały tydzień promocji!

Black Friday w Polsce, czyli Czarny Piątek to dzień na który czekają wszyscy łowcy przecen i promocji. Należysz do nich? Chyba nie ma nic lepszego niż promocyjne ceny na bilety lotnicze! Tanie podróżowanie jest jak nałóg. Nie można z nim wygrać. No i właśnie się zaczęło. Ryanair już dziś wprowadza pierwszy dzień Cyber Tygodnia! Każdego dnia będziesz mógł skorzystać z innej promocji. 

Dzień 1 zaczyna się zniżką 129 zł na podróż od kwietnia do sierpnia w obie strony w ramach całej naszej siatki połączeń. Rezerwacji biletów możesz dokonać tylko dziś  do północy. Dodatkowo podczas Cyber Tygodnia możesz skorzystać z 10 proc. zniżki na przewóz bagażu rejestrowanego.

Niektóre firmy wydłużają Czarny Piątek o kilka dni. Ryanair postanowił wydłużyć go o cały tydzień. Polecisz z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Poznania, Gdańska, Katowic, Łodzi, Lublina, Olsztyna, Rzeszowa, Szczecina i Bydgoszczy. Ceny zaczynają się już od 24 zł w jedną stronę.

Loty Ryanair

2 KOMENTARZE
  1. A co z lotami na trasie Poznań-Madryt? Miały być zawieszone na okres zimowy, ale w całym 2019 ich nie ma, później tez. Ktoś coś wie?

  2. Jakoś nie ma tej promocji

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here