Branża lotnicza od kuchni – rusza rekrutacja LOT-u na lotnisku Chopina

LOT rozpoczął rekrutację na kilkadziesiąt nowych miejsc pracy na Lotnisku Chopina w Warszawie. W nadchodzącym sezonie letnim młodzi pracownicy mają możliwość poznania branży lotniczej od kuchni. W 2018 roku w odpowiedzi na rekrutację zgłosiło się ponad 1000 osób. Jeśli interesuje Cię praca w LOT, sprawdź jakie trzeba spełnić wymagania.

Praca w LOT – obowiązki

Do zadań nowych pracowników będzie należało przede wszystkim asystowanie w obsłudze pasażerów w terminalu pasażerskim, udzielanie informacji na temat połączeń LOT-u oraz bieżąca opieka nad pasażerami tranzytowymi. Nowi pracownicy będą w stałym kontakcie z lotniskowymi służbami operacyjnymi, wspierając proces obsługi naziemnej samolotu. Zwiększenie zatrudnienia zapewni wsparcie służbom lotniskowym i agentowi handlingowemu. Nowy pracownicy LOT-u mają także poprawić płynność obsługi pasażerskiej na Lotnisku Chopina w szczycie sezonu letniego.

Ponadto, LOT zaoferuje nowym pracownikom darmowy bilet typu „standby” w dwie strony, w dowolnym kierunku wybranym spośród ponad 100 połączeń dostępnych w regularnej siatce połączeń przewoźnika.


Praca w LOT – wymagania

Od kandydatów wymagana jest dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2), łatwości w nawiązywaniu kontaktów i nastawienia na potrzeby klienta. Znajomość innych języków obcych oraz zainteresowanie branżą lotniczą będzie dodatkowym atutem. Osoby zostaną przyjęte do pracy na trzy miesiące, w okresie od kwietnia do września 2019 roku. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here