Bezpłatne wejście na taras najwyższego budynku świata i tańsze bilety do Dubaju tego lata! Skorzystasz?

Tego lata Emirates oferują loty do Dubaju w promocyjnych cenach i możliwość zdobycia bezpłatnego biletu wstępu na taras widokowy w najwyższym budynku świata – Burj Khalifa.

Zorganizuj wypad do Dubaju

Świetna okazja, żeby zorganizować krótki wypad do Dubaju i podziwiać jego najsłynniejszą budowlę i największą atrakcję turystyczną! Pasażerowie Emirates mogą skorzystać z oferty, dokonując rezerwacji do 23 czerwca 2019 r. na loty do 30 września 2019 r. Bilety są dostępne w promocyjnych cenach – od 1707 zł dla pasażerów klasy ekonomicznej i od 8063 zł dla pasażerów klasy biznes. W ciągu 96 godzin od zakupu biletów linie Emirates wyślą e-mail z kodem dostępu, który należy zabrać ze sobą i okazać na wejściu do budynku, żeby otrzymać wejściówkę na taras widokowy. Można wybrać jedną z dwóch pór zwiedzania – od 8.30 do 14.30 lub od 19.00 do 23.00.

Do 31 sierpnia 2019, za okazaniem karty pokładowej pasażerowie Emirates mogą skorzystać z wyjątkowych promocji w ponad 500 lokalizacjach na terenie Dubaju. W ramach oferty podróżującym przysługują zniżki do 50 proc. w ponad 400 wykwintnych restauracjach, luksusowe zabiegi w blisko 50 spa i wstęp do ośrodków rekreacyjnych takich jak kryte stoki narciarskie czy parki wodne. Pasażerowie mogą skorzystać także ze zniżek do 30 proc. w zagranicznych sklepach należących m.in. do popularnych marek odzieżowych i sportowych.

Na polskich turystów w Dubaju czekają nieskazitelnie czyste plaże, wykwintne restauracje, ekskluzywne centra handlowe oraz niezapomniane wycieczki na pustynię. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. W mieście niezliczonych i okazałych drapaczy chmur Burj Khalifa to obowiązkowy punkt programu, który oferuje zwiedzającym rewelacyjną panoramę Dubaju i możliwość zobaczenia świata z innej perspektywy.

Podróż liniami Emirates to najwyższa jakość usług na pokładzie. W wielokrotnie nagradzanym systemie rozrywki pokładowej ice pasażerowie znajdą 4 tys. kanałów z najnowszymi filmami, muzyką i programami. Na podróżujących czekają także bezpłatne napoje i dania inspirowane kuchnią regionalną oraz słynąca ze swej uprzejmości obsługa wielokulturowego personelu pokładowego przewoźnika.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here