Agresywny pasażer na pokładzie Ryanaira! Groził, że wszystkich pozabija (film)

Ten lot zdecydowanie nie należał do najprzyjemniejszych. Do groźnej sytuacji doszło podczas wczorajszego rejsu Ryanair z Manchesteru na Wyspy Kanaryjskie. Nie obyło się bez interwencji policji. Jeden z mężczyzn groził pasażerom śmiercią podkreślając przy tym, że to nie żarty.

Groźby na pokładzie Ryanaira

Jak informuje portal londynek.net, z relacji świadków wynika, że mężczyzna zachowywał się agresywnie. Zaatakował bezpośrednio dwie młode kobiety na pokładzie. 27-letnia i 20-letnia kobieta opisywały sytuację.

Jedna z sióstr mówiła:

Siedziałam z przodu samolotu i usłyszałam, jak coś wykrzykuje do pasażerów. W końcu pojawił się obok i zaczął rzucać kubkami.

Kiedy agresywny pasażer chciał uderzyć gaśnicą stewardesę, te młode kobiety postanowiły interweniować.

Pasażerka dodaje:

Złapał mnie za bluzkę i ją porwał. Połamał mi telefon i zerwał zegarek z ręki. Ugryzł mnie w ramię, a później próbował pogryźć mi nogę, ale inni pasażerowie obezwładnili go. Musieliśmy go unieruchomić i trzymać przez 45 minut.

W sieci opublikowano film na którym widać, jak mężczyzna nawet już nie mogąc się ruszać wykrzykuje groźby w kierunku wszystkich pasażerów.

Mężczyzna został aresztowany na lotnisku. Dostał również dożywotni zakaz korzystania z usług irlandzkiego przewoźnika. Nie wiadomo czy był pod wpływem środków odurzających. Sprawę będzie teraz badać policja.

23 KOMENTARZE

 1. Dokladnie nakupia w duty free specyfików, napije się jeden z drugim i później jeb…. do głowy
  Zgadzam się z przedmówcą takie rzeczy będą się zdarzac

 2. To prawda powinien być całkowity zakaz spożywania ALKOCHOLU! PRZED WEJŚCIEM NA POKŁAD SAMOLOTU JAK I W TRAKCIE LOTU!
  Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca w rzadnych liniach lotniczych.
  Myślę że na dłuższych trasach powinna latać na pokładzie ochrona dla bezpieczeństwa innych pasażerów i ich dzieci.

  Linnie lotnicze posiadają na to środki więc nie rozumiem czemu tak nie jest, a nie jest bo często latam więc wiem co piszę.

 3. Pewno jakiś angol przesadził z dragami, I załączyła się nieśmiertelność, biedni chorzy ludzie. Tylko współczuć.

 4. Bolo masz racje nie powinni sprzedawać piwa ani alkoholu na pokładzie samolotu a oni tylko jadą wozeczkiem i namawiają do kupna nie znają pasażerów i nie wiedzą jak zareaguje po wypiciu dwóch czy trzech kieliszków narażają innych pasażerów na niebezpieczenstwo jeżdżę co roku i widzę co się dzieje

 5. Bolo ty idioto , to już nigdy i nigdzie nie sprzedawac alko bo nas na ulicach zaczną zabijać .każdy kto wyjdzie z piwem że sklepu ma jeden cel , zabić……… Weź se zapal bolo

 6. Co za bandyctwo tak się znęcać nad tym mężczyzna ,którego sprowokował tłum głupich ignorantów.To widać ,że bez ofiar się nie obejdzie.

 7. Powinni mieć takie dmuchawki jak do usypiania zwierząt. Idiota powinien mieć zakaz korzystania z transportu publicznego w ogóle. Zastanawiam się skąd tyle torelancji dla debili.

 8. To takie angielskie, to tzw working class na leci na all inc do 3 gwiazdek hahah ryanairem i siedzi kolo kibla . Ale napewno dostanie nie waska kare jak i prawdopodobny jest ban od lini

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here