6 nowych tras z krakowskiego lotniska! A to nie koniec niespodzianek

Ryanair dziś (6 grudnia) poinformował o inwestycji kolejnych 100 mln dolarów i zbazowaniu dodatkowego – 6-tego już samolotu w Krakowie w sezonie LATO 2019. Ryanair uruchomi także 6 nowych tras do Bari, Berlina Tegel, Katanii, Kopenhagi, Rimini oraz Salonik.

Od jutra 250 000 dodatkowych miejsc z Krakowa

To kolejne nowe połączenia po wcześniej ogłoszonych do Ammanu, Bordeaux, Hamburga, Kijowa, Lwowa i Szczecina. Zwiększone zostaną także częstotliwości na istniejących kierunkach do Alicante, Brukseli Charleroi, Kijowa i Londynu Stansted. Od jutra będziesz mógł polować na pulę dodatkowych 250 000 miejsc z wylotem z Krakowa.

Pełny rozkład lotów Ryanaira z Krakowa w sezonie LATO 2019 obejmie:

  • 6 zbazowanych samolotów – łączna inwestycja 600 mln $
  • 6 kolejnych, nowych tras do Bari (3 x tyg.), Berlina Tegel (codziennie), Katanii (2 x tyg.), Kopenhagi (2 x tyg.), Rimini (2 x tyg.) oraz Salonik (2 x tyg.)
  • dodatkowe częstotliwości rejsów do Alicante (w sumie 4 x tyg.), Brukseli Charleroi (w sumie 7 x tyg.), Kijowa (w sumie 4 x tyg.) oraz Londynu Stansted (w sumie 3 x dziennie)
  • 250 000 dodatkowych miejsc
  • łącznie 67 tras 
  • 3000 miejsc pracy

Okazje Ryanair z Krakowa

David O’Brien – Chief Commercial Officer Ryanaira powiedział:

Cieszymy się bardzo mogąc ogłosić kolejną inwestycję wartą 100 mln dolarów w 6. już samolot w Krakowie w sezonie LATO 2019. Łączny koszt inwestycji w maszyny zbazowane w Krakowie wyniesie 600 mln dolarów. Wprowadzamy także 6 kolejnych, zupełnie nowych tras. Do sprzedaży już jutro trafi 250.000 dodatkowych miejsc.

Z okazji naszego dalszego rozwoju w Krakowie ogłaszamy wyprzedaż biletów z wylotem z Kraków Airport już od 37,24 zł. Bilety w promocyjnych cenach na podróż od teraz do marca 2019 r. dostępne są jedynie do piątku (7 grudnia).

Radosław Włoszek, Prezes Zarządu Kraków Airport powiedział:

Lato 2019 to atrakcyjne nowe połączenia prosto z Krakowa. Nasi pasażerowie będę mieć szanse na kolejne inspirujące podróże. Rozwój siatki połączeń Kraków Airport to potwierdzenie potencjału turystycznego oraz biznesowego, a także impuls dla kolejnych inwestycji i miejsc pracy w Małopolsce.

Kamila Olejarz
Kulturoznawca z dziennikarską pasją. Zajmuje się wideofilmowaniem. Z wielką pasją i nieukrywaną przyjemnością robi też zdjęcia . Ma niesforną cechę, która nie pozwala jej siedzieć w miejscu. Ciągle myśli o miejscach, jakie mogłaby zobaczyć na świecie. Chętnie bierze udział w różnych projektach artystycznych. Lubi spędzać aktywnie czas. A poza pracą tańczy salsę kubańską.

Podobne artykuły

5 KOMENTARZE

  1. Czekam aż ktoś z Ryanair wpadnie na pomysł by uruchomić loty z Krakowa do Santiago de Compostela. Jest zainteresowanie tym miejscem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Obserwuj nas

423,089FaniLubię
24,224ObserwującyObserwuj
5,564ObserwującyObserwuj

Najnowsze