3. dzień wyprzedaży Ryanair! Masz jeszcze szansę wybrać coś dla siebie i to 30% taniej!

Błyskawiczna promocja Ryanair trwa w najlepsze! Masz już swoje bilety? Jeśli nie, to nie musisz się martwić! Wyprzedaż przedłużona jest do 5 sierpnia do północy. Pozwól sobie na odrobinę szczęścia!

30 proc. zniżki na podróże

Nie ma chyba nic lepszego jak kupić bilety lotnicze i planować kolejne podróże. A kiedy bilety są w promocji, to już pełnia szczęścia! Upoluj coś dla siebie! 40 000 biletów nawet 30 proc. taniej! Jest duża szansa, że znajdziesz coś dla siebie. Musisz spełnić 2 warunki. Swoją podróż zaplanuj między 1 października a 30 listopada 2019. Rezerwacji musisz natomiast dokonać do 5 sierpnia do północy! Powodzenia.

Tym razem taniej polecisz oczywiście z Łodzi, Krakowa, Poznania, Rzeszowa, Bydgoszczy, Gdańska. Zaplanuj już dzisiaj podróż z Ryanair. Ograniczona dostępność powoduje, że kto pierwszy ten lepszy.


2 KOMENTARZE

  1. Ja swoją podróż z Ryanair już odbyłem, zostałem odprawiony z kwitkiem na lotnisku. 20 minut przed odlotem zostałem poinformowany, że zostałem już usunięty z listy pasażerów, a wystarczyło już tylko wsiąść do samolotu. Miła Pani poinformowała mnie nawet, że procedura przywrócenia na listę zajmie całe 10 minut, wiec przykro jej bardzo, ale nie polecę tym samolotem. Również zostałem bezczelnie okłamany, gdzie kazano mi pójść na halę odpraw, żeby złożyć reklamację, ewentualnie przebukować bilet na inny termin. Okazało się, że nie ma, nie było i nie będzie na tym lotnisku kompetentnej osoby do załatwienia tej sprawy. Moja reklamacja już przez miesiąc pozostała bez odpowiedzi. Więc jeżeli ktoś lubi atrakcję i nagle zmiany planów, to gorąco polecam tego przewoźnika, gdzie liczy się tylko kasa overbooking, a klient i jego interesy nie mają kompletnie żadnego znaczenia !!!

  2. Nie dajcie się nabrać na głupią reklamę.non stop są takie okazje i ceny. Mają monopol z Wizzair więc robią co chcą.Cena bagaży i miejsca robi cenę dwóch niejednokrotnie Wizzair uczciwie podchodzi do pasażerów.polecam.Ryanair można gnębić odszkodowaniami nawet kiedy zleci się to profesjonalistom.Moze kiedyś doczekamy się i innych tanich przewoźników.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here