przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Miejsca jak ze snu - najpiękniejsze rajskie wyspy na świecie

Koh-Samui-Thailand-shutterstock_167854424-1
Strona 1 z 10

Co masz przed oczami kiedy myślisz o idealnych wakacjach? Jeśli marzy Ci się urlop na egzotycznej wyspie nie jesteś jedyny.

Białe piaski, lazurowa woda, słoneczne dni - czego więcej chcieć? Dodatkową atrakcję mogą stanowić zatopione w pobliżu wyspy statki, kolorowe rafy koralowe czy olśniewające wodospady. W poszukiwaniu pięknych wysp można się udać np. w rejon Karaibów lub Kanarów, można też polecieć jeszcze dalej w stronę Indonezji. Jak jednak zdecydować na którą z rajskich wysp się udać?

Wybór może być trudny, a decyzja w dużej mierze może zależeć od tego, co najbardziej cenisz w podróżowaniu. Przed Tobą zestawienie najpiękniejszych rajskich wysp, które być może pomoże Ci podjąć decyzję.

Dominikana

Szukasz tropikalnej wyspy? Wybierz się na Dominikanę. To państwo znajduje się na drugiej pod względem wielkości wyspie Karaibów. Nadal można się tam poczuć jak prawdziwy rozbitek - dzika natura króluje na większej części powierzchni tworząc prawdziwą dżunglę. Ale bez obaw jest tam również wiele kurortów i miejsc dostosowanych do potrzeb współczesnych turystów.

Fot. Shutterstock

Fot. Shutterstock 


polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Zobacz naszą ofertę na tanie loty na Fuerteventurę. Lecisz z powrotem? Sprawdź także, bilety z Fuerteventury.

Jeżeli planujesz podróż do Hiszpanii, powinny Cię również zainteresować tanie loty z Warszawy do Barcelony, bilety lotnicze Barcelona lub tanie loty z Krakowa do Madrytu.

Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z Gdańska do Madrytu i z Warszawy do Malagi.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Aten, Wycieczki na wyspy greckie, tanie loty z Warszawy do Frankfurtu, loty z Berlina do Madrytu, loty krajowe, wyszukiwarka lotów, Lot z Berlina na Fuerteventure 26 Czerwca 07 Lipca.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Łóżeczka turystyczne, Walizki dla dzieci, Torby na laptopa, Walizki dla dzieci i Walizki kabinowe.