Miejsca jak ze snu - najpiękniejsze rajskie wyspy na świecie

Koh-Samui-Thailand-shutterstock_167854424-1
Strona 1 z 10

Co masz przed oczami kiedy myślisz o idealnych wakacjach? Jeśli marzy Ci się urlop na egzotycznej wyspie nie jesteś jedyny.

Białe piaski, lazurowa woda, słoneczne dni - czego więcej chcieć? Dodatkową atrakcję mogą stanowić zatopione w pobliżu wyspy statki, kolorowe rafy koralowe czy olśniewające wodospady. W poszukiwaniu pięknych wysp można się udać np. w rejon Karaibów lub Kanarów, można też polecieć jeszcze dalej w stronę Indonezji. Jak jednak zdecydować na którą z rajskich wysp się udać?

Wybór może być trudny, a decyzja w dużej mierze może zależeć od tego, co najbardziej cenisz w podróżowaniu. Przed Tobą zestawienie najpiękniejszych rajskich wysp, które być może pomoże Ci podjąć decyzję.

Dominikana

Szukasz tropikalnej wyspy? Wybierz się na Dominikanę. To państwo znajduje się na drugiej pod względem wielkości wyspie Karaibów. Nadal można się tam poczuć jak prawdziwy rozbitek - dzika natura króluje na większej części powierzchni tworząc prawdziwą dżunglę. Ale bez obaw jest tam również wiele kurortów i miejsc dostosowanych do potrzeb współczesnych turystów.

Fot. Shutterstock

Fot. Shutterstock 


polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!