Ta aplikacja pozwoli Ci śledzić św. Mikołaja na bieżąco

Ta aplikacja pozwoli Ci śledzić św. Mikołaja na bieżąco

Święta coraz bliżej, a wraz z nimi św. Mikołaj. Dzięki aplikacji Santa Tracker możecie śledzić poczynania świętego w czasie rzeczywistym.

Przez ostatnie 12 lat Google pozwalało nam śledzić Mikołaja, jednak w tym roku powstała dodatkowa funkcjonalność: kalendarz adwentowy. Każdego dnia aż do świąt, pojawiać się będzie niespodzianka w postaci gier i ciekawostek, które mają nauczyć dzieci (te duże i małe) co nieco o świecie i innych kulturach.

Jeśli zdecydujecie się śledzić poczynania Mikołaja, czekać na Was będą quizy, pokemony i zagubione prezenty. Przy okazji będziecie mogli nauczyć się kodować, oczywiście wszystko w formie zabawy, Oczywiście już w Wigilię ruszy namierzanie sań świętego Mikołaja podczas jego podróży wokół Ziemi.

Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Fot. Google

 

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Splitu, z Warszawy do Barcelony i, połączeń lotniczych z Nicei do Krakowa.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Rzymu, Okazje na loty do europejskich stolic, loty z Warszawy do Saskatoon, wyszukiwarka lotów, loty po Polsce.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Plecaki i torby foto, Saszetki i portfele, Koce, poduszki, zagłówki, Plecaki dla dzieci i Strefa niskich cen.