Ta aplikacja pozwoli Ci śledzić św. Mikołaja na bieżąco

Ta aplikacja pozwoli Ci śledzić św. Mikołaja na bieżąco

Święta coraz bliżej, a wraz z nimi św. Mikołaj. Dzięki aplikacji Santa Tracker możecie śledzić poczynania świętego w czasie rzeczywistym.

Przez ostatnie 12 lat Google pozwalało nam śledzić Mikołaja, jednak w tym roku powstała dodatkowa funkcjonalność: kalendarz adwentowy. Każdego dnia aż do świąt, pojawiać się będzie niespodzianka w postaci gier i ciekawostek, które mają nauczyć dzieci (te duże i małe) co nieco o świecie i innych kulturach.

Jeśli zdecydujecie się śledzić poczynania Mikołaja, czekać na Was będą quizy, pokemony i zagubione prezenty. Przy okazji będziecie mogli nauczyć się kodować, oczywiście wszystko w formie zabawy, Oczywiście już w Wigilię ruszy namierzanie sań świętego Mikołaja podczas jego podróży wokół Ziemi.

Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Fot. Google

 

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Aten do Monachium, z Johannesburga do Kapsztadu oraz, połączeń lotniczych z Katowic do Londynu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Dortmundu, Okazje na loty z Polski do Włoch, loty z Warszawy do Brukseli, bilety lotnicze z Gdańska Rębiechowo do Londynu Gatwick, bilety lotnicze promocje, loty krajowe.