Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
 • Dorośli od 18 lat-1+
 • Młodzież 12-18 lat-0+
 • Dzieci 2-12 lat-0+
 • Niemowlęta do 2 lat-0+
 • Wybierz
Szukaj
 • polska firma
 • 20 lat na rynku
 • 500 000 klientów
 • bezpieczne płatności
 • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Treść główna

Transport z lotniska Oslo Torp

torp_autobus
Terminal lotniska w Sandefjord
Fot. Wikipedia

Lotnisko Oslo Torp (TRF) położone jest 110 km na południe od Oslo, około 7 km na północny wschód od Sandefjord, w Norwegii.

Z Oslo na lotnisko Torp można się dostać drogą ekspresową E18, która biegnie przez okręg Vestfold do Kristiansand na południu. By dojechać na lotnisko Torp należy zjechać z drogi ekspresowej E18 w miejscowości Fokserød, stamtąd do portu są 2 km dobrze oznakowanej drogi.

Jadąc na lotnisko Torp z miasta Kongsberg, należy podróżować autostradą 40 do Hvittingfoss. W mieście tym zjechać na autostradę 32/35, którą należy się dostać do drogi ekspresowej E18. W miejscowości Fokserød zjechać z E18, od momentu zjazdu do lotniska są 2 km dobrze oznakowanej drogi.

Taksówki

Postoje taksówek są usytuowane przy terminalu. Orientacyjny czas jazdy z lotniska do Sandefjord, to 10 min, zaś koszt to 150 koron norweskich. Do Larvik, orientacyjny czas podróży wynosi 29 min, cena 320 koron. Do Horten, orientacyjny czas podróży to 45 min., cena 600 koron.

Transport autobusowy

Istnieje szereg połączeń autobusowych z lotniska Torp:

 • Torp-Ekpressen (Oslo (dworzec autobusowy Bus Terminal) – lotnisko Torp). Autobus zatrzymuje sie na nastepujacych stacjach: Oslo Busterminal – Sjølyst – Lysaker – Asker – Drammen – Torp. Czas podróży to około 1 godzina i 50 minut. Bilet autobusowy w jedną stronę dla osoby dorosłej kosztuje 190 koron norweskich, a dla dzieci 100 koron. Dzieci poniżej 3 lat podróżują za darmo. Istniej możliwość kupienia biletu powrotnego, ważnego 3 miesiące (bilet kosztuje 320 koron dla dorosłych i 280 koron dla studentów). Torp Ekspressen odjeżdża 30 minut, po przylocie linii Ryanair i WizzAir. W razie opóźnienia tych linii Torp Ekspressen czeka na pasażerów. Bilety można kupić u kierowcy autobusu lub w Servicekontor. Więcej informacji na stronie przewoźnika.
 • Telemarkekspressen (Sandefjord – Torp) Linia autobusowa kursuje z Seljord do dworca kolejowego w Sandefjord, jej rozkład jazdy współgra z rozkładem jazdy pociągów, dowożących pasażerów z/do Oslo.
 • Larvik – Torp. linia autobusowa łączy miejscowość Larvik z lotniskiem w Oslo (Gardermoen), zatrzymuje się w porcie lotniczym Sandefjord Torp.

Transport kolejowy

Pociągi NSB zatrzymują się 42 razy dziennie na stacji kolejowej Sandefjord Airport Torp. Podróż z Oslo trwa około 1 godzinę i 50 minut. Krótkobieżny autobus (shuttle bus), który zabiera pasażerów z lotniska Sandefjord Torp lub ze stacji kolejowej Sandefjord Airport jest wliczony w cenę biletu kolejowego i zabiera pasażerów z lub na miejsce przeznaczenia. Czas przejazdu pomiędzy lotniskiem a stacją kolejową wynosi około 5 minut. Bilet w jedną stronę z lotniska do Oslo to koszt 199-243 koron (tańsze bilety mozna nabyc na stronie internetowej). Więcej informacji na temat cen i rozkładu jazdy na stronie przewoźnika.

Informacje o środkach komunikacji

Rodzaj Czas przejazdu Cena biletu Dodatkowe info
taxi 10m
150 koron (do Sandefjord)
-
autobus 1 h 50 min
190 koron
www
pociąg 2 h
199-243 koron
www

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Nawigacja dodatkowa