Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Tanie loty na Naxos

Znajdź nas w social mediach

Masz ochotę na wypoczynek na pięknych wyspach? Spakuj walizki i ruszaj w podróż na jedną z najpiękniejszych greckich wysp - Naxos. Naxos znajduje się w Cykladach, które są idealnym miejscem zarówno dla wielbicieli plażowania jak i dla miłośników przygód, czy turystów poszukujących doznań kulturalnych. Zanurz się w klimat Naxos i odkryj, co ma do zaoferowania. Może nawet zdecydujesz się wspiąć na najwyższe wzniesienie Cyklad - górę Zeus. Na pewno odkryjesz również cudowne plaże, urocze wioski i niezwykłe zabytki. Koniecznie spróbuj również surfingu i innych sportów wodnych!

Skąd polecisz na Naxos? Jakie lotniska znajdują się na Naxos?

Z Polski nie ma bezpośrednich połączeń na Naxos. Najwięcej opcji do lotu na Naxos jest wtedy, kiedy zdecydujesz się na lot do Aten. Po przylocie wystarczy przesiąść się w samolot na wyspę. Do Aten do lecisz z Warszawy, Gdańska, Poznania, Katowic, Wrocławia, Krakowa. Połączenia obsługuje Ryanair i Aegean Airlines. Loty bezpośrednie na Cyklady trwałyby ok. 3 godziny. Z przesiadką czas lotu jest rzecz jasna wydłużony.

Pogoda na Naxos. Kiedy lecieć na Naxos?

Naxos jest wyspą wulkaniczną. Cechuje ją suchy śródziemnomorski klimat. Lato jest długie i gorące natomiast zimą można oczekiwać pogodnych temperatur i sporo deszczu. Zimą średnia temperatura powietrza na Naxos to około 12˚C. Z kolei w sezonie letnim termometr wskazuje 29˚C. Upały w lecie są jednak bardziej znośne, niż te które znamy w Polsce, ponieważ na Naxos wieje od Morza Egejskiego wiatr, nazywany meltemi. Najwięcej deszczu można spodziewać się od października do marca, jednak wtedy archipelag jest wolny od tłumu turystów. Natomiast jeśli marzysz o kąpieli w morzu, to idealna woda o temperaturze 25°C dostępna jest od czerwca do września. Kiedy za tem jest najlepszy czas na lot na Naxos? Cóż, wszystko zależy od tego co chcesz robić na miejscu.

Najczęściej zadawane pytania

Które linie lotnicze oferują bezpośrednie loty na Naxos?

Na Naxos nie ma bezpośrednich lotów z Polski.

Jak długo trwa lot na Naxos?

Loty z Polski na Cyklady trwają około 3 godziny. Z niezbędną przesiadką czas ulegnie wydłużeniu.

Ile kosztują bilety lotnicze na Naxos?

Ceny biletów lotniczych na Naksos zależą od trasy i liczby przesiadek. Warto monitorować pojawiające się oferty.

Kiedy najtaniej lecieć na Naxos?

Wysoki sezon na loty na Naxos przypada na czerwiec, lipiec i sierpień. Najtańsze miesiące na podróż to luty i listopad, ale okazje na tanie bilety można znaleźć także w innych miesiącach.

Najlepsze okazje

Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 119 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 133 Sprawdź Europejskie STOLICE na wyciągnięcie ręki! Lećcie30 ofert od 110 Sprawdź Gdzie jechać we Włoszech? Daj się skusić na tanie loty na jedną z pięknych wysp!12 ofert od 243 Sprawdź