Treść strony

tanie-loty-do-kutaisi-2

Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Treść główna

Tanie loty do Kutaisi

Znajdź nas w social mediach

tanie loty do Kutaisi
Fot. Shutterstock

Kutaisi to trzecie pod względem wielkości miasto w Gruzji. Położone jest nad rzeką Rioni w zachodniej części kraju. Większość Polaków podróżujących do Gruzji tu właśnie rozpoczyna swoją podróż, ponieważ tanie loty do Kutaisi są najchętniej wybieraną opcją podróży z Polski. Jest to miasto z długą historią. Pierwsze wzmianki o Kutaisi pochodzą z VI-III wieku p.n.e. Miasto pojawia się także w mitologii greckiej, gdzie występuje jako Ai, miasto w Kolchidzie, do którego wybrał się Jazon i Argonauci po złote runo.

Ładowanie...

Przez wielu Kutaisi uważane jest za doskonałą bazę wypadową do odkrywania Gruzji. Jednak miasto samo w sobie ma wiele do zaproponowania turystom, dlatego wart spędzić tu trochę czasu. Wśród najważniejszych zabytków miasta znajduje się Katedra Bagrati uchodząca za najcenniejszą budowlę sakralną w mieście. Warto również wybrać się do jednego z największych w kraju Muzeum Historycznego oraz do Muzeum Sportu gdzie zgromadziło największą kolekcję przedmiotów związanych z sukcesami gruzińskich atletów.

tanie loty do Kutaisi - dzwonnica w Kutaisi

Skąd polecisz do Kutaisi? Jakie lotniska znajdują się w Kutaisi?

Gruzińskie miasto Kutaisi obsługiwane jest przez port lotniczy Kutaisi, który położony jest 25 kilometrów od centrum miejscowości. Najlepszą opcją transportu z lotniska do Kutaisi jest dojazd prywatnym transportem, który proponują na miejscu miejscowi. Koszt takiego dojazdu to około 7 lari czyli około 11 zł. Do miasta możecie też dojechać autobusem Georgian Bus, za który zapłacicie 10 lari. Tanie loty do Kutaisi od wielu lat proponuje linia Wizzair. Do wyboru jest wiele miejsc wylotu: Gdańsk, Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław i Katowice. Daje to możliwość najlepszego dopasowania podróży pod swoje potrzeby.

tanie loty do Kutaisi - Katedra Bagrati

Pogoda w Kutaisi. Kiedy lecieć do Kutaisi?

Szczyt sezonu w Kutaisi to miesiące od lipca do września. Ale tak naprawdę wysoki temperatury zaczynają się już od początku czerwca i trwają do końca września. W tym czasie temperatura powietrza przekracza 26 stopni Celsjusza, a w lipcu nawet powyżej 30 stopni. Jeśli więc lubicie tak ciepłą pogodę ten czas będzie idealny aby odwiedzić Gruzję. Jeśli wolicie niższe temperatury to warto kupić tanie loty do Kutaisi na kwiecień, maj, październik lub listopad. Jest to idealny czas aby zwiedzić Gruzję i zakochać się w tym pięknym kraju.

Najczęściej zadawane pytania

Które linie lotnicze oferują bezpośrednie loty do Kutaisi?

Bezpośrednie tanie loty do Kutaisi oferuje linia lotnicza Wizzair. Możesz tam polecieć aż z 6 polskich miast: Gdańska, Warszawy, Krakowa, Poznania, Wrocławia i Katowic.

Jak długo trwa lot do Kutaisi?

Długość lotu do Kutaisi zależy od miejsca wylotu. Podróż trwa od 3 godzin 10 minut do niecałych 4 godzin.

Ile kosztują bilety lotnicze do Kutaisi?

Średnia cena biletów do Kutaisi to 300 zł, jednak możesz też znaleźć tanie bilety Wizzair już od 150 zł w obie strony.

Kiedy najtaniej lecieć do Kutaisi?

Najtańsze loty do Kutaisi kupisz wczesną wiosną (marzec, kwiecień) oraz jesienią (październik, listopad). Szczyt sezonu przypada natomiast na lipiec, sierpień i wrzesień i w tym czasie ceny biletów mocno idą w górę. 

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Najlepsze okazje

Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 120 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 117 Sprawdź Europejskie STOLICE na wyciągnięcie ręki! Lećcie30 ofert od 112 Sprawdź Gdzie jechać we Włoszech? Daj się skusić na tanie loty na jedną z pięknych wysp!12 ofert od 300 Sprawdź