Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Czy mogę odwołać lot i zwrócić bilet?

Czy mogę odwołać lot i zwrócić bilet?

Odpowiedzi 4

0
raczej nie
0
zazwyczaj- nie
0
Zdecydowana większość tanich linii lotniczych sprzedaje tanie bilety lotnicze jako bezzwrotne. Poza ściśle określonymi sytuacjami, które w większości wypadków ograniczają się do śmierci pasażera lub osoby z pierwszej linii pokrewieństwa, tanie linie lotnicze nie przewidują żadnych zwrotów.Jeśli pasażer nie wykorzystuje przelotu, zwrotowi zawsze podlegają podatki i opłaty lotniskowe, ponieważ nie są one wykorzystywane. Jednak tanie linie za zwrot kosztów pobierają opłatę, która w praktyce równa jest kwocie polegającej zwrotowi. W przypadku rejsowych linii lotniczych warunki taryfy, w jakich wykupowane są bilety, określają precyzyjnie możliwości rezygnacji biletu i zwrotu, jaki wtedy przysługuje.
0
Tak możesz odwołać lot i zwrócić bilet. Tylko nie zawsze dostaniesz zwrot pieniędzy za bilet. To czy należy się za zwrócony bilet kasa,zależy od taryfy kupionego biletu, czasu w którym dokonuje się zwrotu i linii lotniczej.
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Czas pomyśleć o MAJÓWCE! Sprawdź okazje na długi weekend!10 ofert od 376 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 104 Sprawdź Tanie loty na greckie wyspy! Zakręci Wam się w głowie od tego piękna13 ofert od 306 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 120 Sprawdź