Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Odpowiedzi 9

0
Zależy jaka jest kolejka i ile przed czasem przyjedziesz  
0
Zależy jakie lotnisko,jak wiele osób,niekiedy sama odprawa to 5minut,ale przejście do własciwego terminala to 40minut...:)
0
Im większe lotnisko i samoloty tym dużej ;)
0
na ogół dość króko, ale zawsze może się zdażyć opóźnienie...
0
Standardowy czas odprawy to 2-3 minuty. Oczywiście mogą być jakieś nieprzewidziane okoliczności, które czas odprawy przedłużą, ale w ramach całkowitego czasu na odprawy, który kończy się na 30 minut przed odlotem samolotu. Należy też brać pod uwagę, czas oczekiwania w kolejce, który może być różny.
0
To wszystko zależy jakimi liniami się leci. Odprawa na lot np. Ryanairem trzeba stawić sie standardowo 2 godziny przed odlotem i z tego co się orientuje to koniec odprawy jest 40 minut przed odlotem. Jeśli lecimy liniami Emirates to odprawa jest 3 godziny przed odlotem. Nie sposób odprawić ponad 300 osób do samolotu typu Boeing 777-300 w 2 godziny. Przeważnie otwarte sa 2-3 stanowiska ale to zależy od ilości osób na dany rejs i od lotniska. Ilość czasu przy odprawie uzależniona jest też od Nas samych od Naszego podejścia do sprawy.
0
Właśnie, tego nigdy nie da się określić z góry - czasem kilka minut a czasem godzinę lub więcej :)
2
Pytanie chyba dotyczy okresu w którym można dokonać odprawy. Jest różnie na każdym lotnisku i zależy od linii lotniczej. Zazwyczaj otwiera się odprawa 1,5-2 godziny przed godziną odlotu i kończy 0,5 godziny przed godziną odlotu.
1
Zależy od kolejki, zakładając, że nikogo w kolejce nie ma to 2-3 minuty.
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Czas pomyśleć o MAJÓWCE! Sprawdź okazje na długi weekend!10 ofert od 374 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 104 Sprawdź Tanie loty na greckie wyspy! Zakręci Wam się w głowie od tego piękna14 ofert od 306 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 120 Sprawdź