ile kg ma bagaż podręczny w ryanair?

Odpowiedzi (3)

0

do 10 kg

0

Każdy pasażer może wnieść na pokład jedną torbę podręczną o wadze do 10 kg i maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 20 cm oraz 1 małą torebkę o maksymalnych wymiarach 35 x 20 x 20 cm.

0

tu jest wszystko fajnie opisane. i aktualne informacje https://lux4u.pl/Zmiany-w-zasadach-dotyczacych-bagazu-podrecznego-w-RyanAir-i-Wizzair-blog-pol-1539593145.html
Wpisz swoją odpowiedź

Ciekawe artykuły

Najlepsze okazje

Niezapomniana podróż do Porto jeszcze w maju! W cenie lot, nocleg i samochód!704 Sprawdź Kangury, misie koala, pingwiny... Australia w rewelacyjnej ofercie z lotami i noclegami!2750 Sprawdź Wakacyjny weekend na Majorce za 86 zł!86 Sprawdź HIT Tanie loty na Santorini 488 Sprawdź
Zobacz wszystkie okazje

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Londynu, z Katowic do Marsylii i połączeń lotniczych z Warszawy do Paryża.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Rzymu, Okazje na loty z Krakowa, Okazje na loty na jeden dzień, Okazje na loty z Polski na Karaiby, Pakiety w październiku, połączenia z Pekinu do Warszawy, tanie loty krajowe, odszkodowanie za opóźniony lot.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Kosmetyczki, Ładowarki, Dla Dzieci, Łóżeczka turystyczne i Walizki miękkie.