Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

jak się wyspać w samolocie?

Macie swoje sposoby na spanie w samolocie?

Odpowiedzi 9

0
Zatyczki do uszu oraz kocyk - żelazny zestaw:)
0
Ja lubię rozkładać stoliczek i na nim kładę głowę na bluzie. Dobrze mi się tak śpi dopóki nie muszę przepuścić wychodzącą osobę ;-)
0
poduszka pod szyję, zatyczki do uszu
0
mi pomagają zatyczki do uszu i poduszka podróżna pod szyję ;)
0
Kupić bilet w klasie biznes lub pierwszej gdzie leżysz i śpisz.
0
mi głowa lata, jeśli nie da się opuszczać siedzenia, tylko są w pionie. Wtedy dobrze jest opuścić stoliczek i na nim sie położyć. Chyba, że się leci przy oknie, to poducha i głowa oparta bokiem. Zamiast słuchawek, sprawią się również stopery.
0
Nic tak nie pomaga jak słuchawki dźwiękoszczelne, opaska na oczy i wygodna poduszka! No i oczywiście wygodne ubranie, najlepiej dresy.
0
Ja poza poduszką (np podróżną) polecam opaskę na oczy (w niektórych liniach dostaje się ją gratis). Jeśli masz z tym duży problem, a czeka Cię długa droga to może warto pomyśleć o jakichś lekach uspokajająco-nasennych? W aptekach dostępne są preparaty 100% naturalne, ziołowe. Pozdrawiam
0

Słuchawki na uszy, poduszka podróżna i ja bez problemu zasnę. Wcześniej można zmęczyć trochę oczy książką lub filmem.

Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Czas pomyśleć o MAJÓWCE! Sprawdź okazje na długi weekend!10 ofert od 376 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 104 Sprawdź Tanie loty na greckie wyspy! Zakręci Wam się w głowie od tego piękna13 ofert od 306 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 120 Sprawdź