Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Czy warto do Bornholmu?

Czy Bornholm jest warty zobaczenia? Co zwiedzić? Jak i kiedy jechac?

Odpowiedzi 12

0
tak
0
Warto, zwłaszcza dla pasjonatów wycieczek rowerowych. Idealny czas to maj-czerwiec.
0
jasne!
0
pewnie, że warto!
0
Warto dobra aktywność rowerowa
0
Oczywiście,że warto. Nie bez powodu, co  roku odwiedzają wyspę tłumy turystów. Na Bornholmie panuje  niezwykła atmosfera, która sprawia, że turyści czują się tam jak w domu. Sympatyczne pozdrowienia mieszkańców wyspy powodują, że czujemy się traktowani jak ich sąsiedzi, osoby blisko zaprzyjaźnione.  Ale ludzie to nie wszystko. Wyspa przyciąga wspaniałą przyrodą, na północy wyspy czekają na turystów majestatyczne klify.  Na północnym krańcu wyspy oglądać można także największe w Skandynawii ruiny zamku średniowiecznego - Hammershus. Centrum wyspy to las Almindingen - jeden z największych kompleksów leśnych w Danii - doskonałe miejsce na piesze wycieczki, pomiędzy starymi drzewami bukowymi, dzikimi partiami skał i leśnymi jeziorkami, jeden z traktów prowadzi na najwyższe na wyspie wzniesienie: Rytterknagten (162 m n.p.m.). Wschodnia strona to malownicze miasteczka przycupnięte nad brzegiem morza. Południe wyspy to prawdziwy raj dla amatorów plażowania, od Balki do Dueodde ciągną się kilometry piaszczystych plaż.  Wszędzie są trasy rowerowe, pozwalające na zwiedzanie wyspy na rowerze.
0
Tak wspaniały klimat świetne trasy rowerowe !
0
Tak, chociaż samych zabytków czy typowych atrakcji nie ma tak zbyt dużo to warto tam się przejechać dla samego klimatu. Ja osobiście byłam tam dawno temu, ale wspominam piękne widoki i liczne wycieczki rowerowe. Z Polski dostaniemy się tam promem- można wybrać się autem albo już od razu samym rowerem ;) Uwaga na ceny bo nie należą do najniższych!
0
Tak
0
Oczywiście jak poprzednicy, zgadzam się z tym że bornholm jest warty odwiedzenia. Ze względu na pogodę i dostępność połączeń najlepiej wybrać się latem.
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Czas pomyśleć o MAJÓWCE! Sprawdź okazje na długi weekend!10 ofert od 376 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 104 Sprawdź Tanie loty na greckie wyspy! Zakręci Wam się w głowie od tego piękna13 ofert od 306 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 120 Sprawdź