Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Najciekawsze muzea w Polsce

Muzeów u nas nie brakuje, ale czy macie jakieś szczególnie interesujące, nietypowe, warte zobaczenia?

Odpowiedzi 14

0
wszystkie te, ktore mieszcza sie w Warszawie
0
Hydropolis, centrum wiedzy o wodzie we Wrocławiu.
0
muzeum żywca :)
0
Galeria Polskiej Rzeźby w Orońsku k. Radomia, Szlak Zabytków Techniki na Górnym Śląsku.
0
Muzeum Historii Żydów Polskich (Polin) w Warszawie.
0
Godne polecenia dla dużych i dla małych jest Muzeum Lotnictwa w Krakowie. Zobaczysz tu wiele ciekawych samolotów z różnych okresów oraz posłuchasz najciekawszych opowieści od Pana Radwana. Polecam
0
Mnie udało się odwiedzić niedawno Muzeum Wsi Kieleckiej w Tokarni(jak widać lubię takie etno klimaty) i szczerze polecam, bardzo duża przestrzeń do chodzenia, żeby zwiedzić wszystko trzeba poświęcić pół dnia.
0
Ja polecam Muzeum Powstania Warszawskiego. Warto poświęcić trochę więcej czasu na zwiedzenie tego miejsca i przemyślenie wszystkiego co tam zobaczymy.
0
Zapomniałam dodać jeszcze jedno miejsce. Co prawda w nazwie nie jest Muzeum, ale porusza ogromny fragment historii Polski. Mówię o ECS w Gdańsku [Europejskie Centrum Solidarności]. Miejsce stworzone z pasją. Bardzo ciekawe, różnorodne a przede wszystkim pięknie odwzorowujące wydarzenia sprzed lat. Z kimkolwiek byłam, każdy wychodzi zachwycony i poruszony. Miejsce warte odwiedzenia i powrócenia.
1
Muzeum Historyczne Miasta Krakowa-znajduje się pod Sukiennicami. Poza wspanialymi interaktywnymi wystawami, które moożna dotknąć [co dla mnie jest miłą odmianą w muzeum], są też salki gdzie można posłuchać ciekawych "wykładów" na temat historii Polski czy też samego Krakowa. Są one bardzo ciekawe, o czym świadczą choćby dzieci które siedzą w tych salkach jak myszki ;)
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Czas pomyśleć o MAJÓWCE! Sprawdź okazje na długi weekend!10 ofert od 376 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 104 Sprawdź Tanie loty na greckie wyspy! Zakręci Wam się w głowie od tego piękna13 ofert od 306 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 120 Sprawdź