Treść strony

Treść główna

Ile może kosztować podróż do Norwegii?

Chodzi mi głównie o wyjazd letni, nie wiem dokładnie gdzie, bo chcę w ogóle pojeździć po kraju :)

Odpowiedzi 10

0
można spać na kempingach i wydać mało :)
0
Z reguły koszt lotu do Norwegii w lecie wynosi 78zł w dwie strony. Lecz jak poprzednicy zauważyli przelot to nic w porównaniu do kosztów noclegów, dojazdu z samego lotniska do centrum czy jedzenia.
0
Wszystko zależy w jaki sposób chcesz podróżować. W Norwegii dowolne jest spanie na dziko przez jedną noc w tym samym miejscu, więc na dobrą sprawę jeśli weźmiesz całe jedzenie ze sobą, podróżujesz na stopa i będziesz spać na dziko pod namiotem, to bardzo dużo oszczędzisz. Lot do Norwegii sam w sobie nie jest drogi. Za to żywność jest dużo droższa niż w Polsce.
0
Bilety są czasem nawet od 19 zł
0
Nie wiadomo, gdzie chcesz jechać, czym podróżować i co najważniejsze na jak długo chcesz się wybrać? Trudno podać konkretną kwotę, która odpowiadałaby faktycznym kosztom jakie możesz ponieść.
0
Zależy ile czasu co chcesz robić od 1000 zł
0
Sam podróż nie jest droga lecz pobyt tam możesz odczuć po kieszeni. Ale da się to znieść 
0
jeśli będziesz spać na kempingach to wydasz bardzo mało :)
0
Najtaniej jest polecieć (bilety są bardzo tanie), wynająć auto, spać na kempingu i jeść konserwy. Podobno świetna przygoda, a Norwegia jest tak piękna, że noclegi w hotelach to grzech!
0
Tak naprawdę to zależy ile zechcesz na nią wydać. W czasach studenckich pojechałam do Norwegii na miesiąc - jeździłam stopem, spałam w namiocie, plecak miałam wypchany liofilizowanym żarciem i konserwami. Wyszło bardzo tanio! - kupowaliśmy tylko świeże produkty spożywcze, trafił się jakiś pojedynczy przejazd pociągiem, jakieś bilety wstępu. Więc jeśli się chce, to można bardzo tanio. Znajomi podróżowali też budżetowo - własnym autem wypchanym zapasami spożywczymi, z namiotem - tu w zasadzie tylko wyszło ich drożej o koszty benzyny. Natomiast jeśli chcesz spać w hostelach (ceny od 100 pln; za łóżko w dormie), jeść na mieście (np. za burgera 50 pln, za lunch 100 pln), podróżować pociągami (ceny np. 100 pln za przejazd do stacji oddalonej o godzinę; autobusy są nieco tańsze) i zwiedzać (ceny biletów też nie należą do najniższych, choć nie przerażają aż tak bardzo w porównaniu z wyżej wymienionymi pozycjami) - to możesz wydać naprawdę dużo.
Wpisz swoją odpowiedź

Najlepsze okazje

Teneryfa na Dzień Dziecka! Tanie loty i noclegi w świetnej cenie! 1205 Sprawdź Tanie loty do Barcelony! Stolica Katalonii czeka na Ciebie! 11 ofert od 160 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 47 Sprawdź Tanie bilety Ryanair! Najlepsze okazje w jednym miejscu!30 ofert od 47 Sprawdź