Treść strony

541-kiedy-leciec-do-dubaju

Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty.Szybko i wygodnie.

Treść główna

Kiedy lecieć do Dubaju?

Jak radzicie, kiedy najlepiej do Dubaju, żeby można było zwiedzać?

Odpowiedzi 9

0
zimą :)
0
Najlepiej zimą
0
w czasie polskiej zimy
0
zima lub wiosna
0
zima/wiosna
0
Wydaje mi się, że najlepiej polecieć jest w sezonie zima/wiosna lub jesień/zima
0
Informacje znajdziesz na stronie http://www.abcdubaj.pl/jaka-jest-pogoda-w-dubaju/kiedy-jechac-do-dubaju.html
0
Tak jak juz pisałem byłem pod koniec kwietnia i było ponad 40 stopni, lecz wszystko do zniesienia. Mała wilgotność powietrza tak wiec dużo wody nie piłem. Wycieczkę do Dubaju najlepiej odbyć późną jesienią, zimą oraz wczesną wiosną, czyli poza okresem największych upałów, przekraczających 40°C. Zimą wiatr ochładza powietrze nawet do kilkunastu stopni, a wiosna i jesień to czas, kiedy możemy poczuć się jak latem w południowej Europie. Z info od przewodnika to Emiratczycy wylatują na lato do Europy aby się ochłodzić :). Najlepszą porą na odwiedzenie Dubaju jest okres od połowy listopada do połowy kwietnia. Temperatura powietrza wynosi wówczas zwykle od 23 do 33°C, więc jest zbliżona do temperatur panujących latem w Polsce. Opady deszczu występują sporadycznie, więc można „w ciemno” wybrać dowolny termin na wyjazd. Największych opadów (średnio 35 mm) należy spodziewać się w lutym. Wtedy też woda w Zatoce Perskiej jest najchłodniejsza (ok. 22°C). W innych miesiącach jest ona przyjemnie ciepła (ok. 25°C). W okresie zimowym wieją silne, chłodne wiatry z pustyni, które mogą obniżać odczuwalną temperaturę z ponad dwudziestu do kilkunastu stopni.
0
Najlepiej wybrać się w czasie polskiej wiosny/jesieni, bo wtedy jest ciepło, ale nie upalnie, więc da się na spokojnie poruszać po mieście. Lato to zdecydowanie pogodowa męczarnia, no chyba że ktoś lubi jak żar się z nieba leje.
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Czas pomyśleć o MAJÓWCE! Sprawdź okazje na długi weekend!7 ofert od 365 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 118 Sprawdź Planujesz wakacje w czerwcu? Znajdź idealną propozycję lotu dla siebie!30 ofert od 134 Sprawdź Tanie bilety Ryanair! Najlepsze okazje w jednym miejscu!30 ofert od 100 Sprawdź