Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Kiedy lecieć na Malediwy?

Kiedy jest na to najlepsza pora?

Odpowiedzi 10

0
W grudniu.
0
grudzien!
0
w grudniu
0
Styczeń – od połowy miesiąca zaczyna się pora sucha. Luty – dalszy ciąg głównego sezonu turystycznego, dobry miesiąc na podroż, mało deszczu. Marzec – najbardziej suchy miesiąc w roku, idealna pora na podróż na Malediwy. Kwiecień – wysokie temperatury, nocą bardzo uciążliwe. Maj – początek zmiany monsunu i pory deszczowej, ceny korzystne, gorąco. Czerwiec – coraz więcej deszczu. Lipiec – jak w czerwcu, możliwe krótkotrwałe burze. Sierpień – może padać przez kilka dni pod rząd. Wrzesień – jak sierpień, niekorzystne warunki na wycieczki łodzią. Październik – zmiana monsunu, temperatury lekko rosną, bardzo wilgotno. Listopad – również bardzo gorąco i duszno, często wilgotny wiatr z zachodu. Grudzień – zaczyna się główny senon, ceny w czasie świąt są wysokie, a miejsca przeważnie już dawno zarezerwowane.
0
Najlepszy okres to między grudniem a lutym ;)
0
Między grudniem a lutym ;)
0
tak jak wyżej - najlepiej poza sezonem 
0
Najlepiej poza sezonem ze względu na trochę niższe ceny. :)
1
Aby była super pogoda to naszą zimą (grudzień-luty), optymalnie cena do pogody wybrać marzec lub kwiecień.
1
High season jest podczas pory suchej - od grudnia do lutego. Niestety oprócz super pogody wiąże się to z wyższymi cenami i większą liczbą turystów. Żeby złapać trochę lepszych cen, można lecieć po sezonie - w marcu lub kwietniu, jeszcze przed rozpoczęciem obfitych opadów. W okresie od maja do listopada więcej pada, ale temperatury wciąż są wysokie, a ceny - najniższe w ciągu roku (z wyjątkiem lipca-sierpnia, kiedy to Europa ma wakacje). A więc jako że temperatury są podobne cały rok, możesz dopasować porę wyjazdu pod swój budżet.
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Czas pomyśleć o MAJÓWCE! Sprawdź okazje na długi weekend!9 ofert od 376 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 99 Sprawdź Tanie loty na greckie wyspy! Zakręci Wam się w głowie od tego piękna19 ofert od 315 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 118 Sprawdź