Treść strony

417-czy-samodzielne-podrozowanie-po-indiach-jest-bezpieczne

Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty.Szybko i wygodnie.

Treść główna

Czy samodzielne podrózowanie po Indiach jest bezpieczne?

Dużo z Nas podróżuje samotnie po całym świecie. Jak myślicie czy samodzielna podróż po Indiach jest bezpieczna

Odpowiedzi 8

0
W miare tak ale trzeba uwazać
0
względnie bezpieczne
0
Myślę, że trudno jednoznacznie stwierdzić, czy samotna podróż jest bezpieczna. Wszystko zależy od rozsądku podróżnika i miejsc w jakich będzie się poruszać. Z całą pewnością bezpieczniej jest podróżować mężczyźnie niż kobiecie. W ostatnich czasach wielokrotnie słyszeliśmy o brutalnych, zbiorowych gwałtach dokonanych na kobietach, w tym między innymi na szwajcarskiej turystce.
0
Moja znajoma podróżowała sama po Indiach i nic jej się nie stało. Jednak Indie są krajem, w którym należy na pewno zachować większą ostrożność. Mężczyzna ma na pewno dużo łatwiej niż kobieta i ja nie zdecydowałabym się na samotną podróż po tym kraju. Jeśli ktoś czuje się na siłach, to oczywiście decyzja należy do niego.
0
Podróżowanie samemu zawsze moze byc niebezpieczne, w kazdym miejscu. Ja wolę podrózowac w kilka osob. Nie slyszalam natomiast od znajomych, którzy byli w Indiach o jakis problemach. wszyscy byli zadowoleni, ale to sprawa indywidualna.
0
Podróżowałam z koleżanką po Indiach kilka tygodni. Nic groźnego nas nie spotkało, ale wiadomo, że nie ma reguły. Jeździłyśmy nocnymi pociągami w niskich klasach rezerwacyjnych z lokalami i nigdy nikt nas nie próbował okraść czy zrobić krzywdę. Ludzie są bardzo życzliwi. Także jeśli będziesz się pilnował to wszystko powinno być ok.
0
Względnie bezpiecznie, jak w każdy miejscu trzeba zachować rozsądek. Osobiście nie spotkałem się z zagrożeniem dla siebie w Indiach.
0
Myślę, że to zależy od płci i przestrzegania zasad kulturowych na miejscu. Dla mężczyzn jest na pewno bezpieczniejsza niż dla kobiet.
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Czas pomyśleć o MAJÓWCE! Sprawdź okazje na długi weekend!7 ofert od 365 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 118 Sprawdź Planujesz wakacje w czerwcu? Znajdź idealną propozycję lotu dla siebie!30 ofert od 134 Sprawdź Tanie bilety Ryanair! Najlepsze okazje w jednym miejscu!30 ofert od 100 Sprawdź