Treść główna

kiedy najlepiej lecieć do Nowego Jorku>

Odpowiedzi (7)

0
Każda pora roku na Nowy York będzie dobra, wybierz tą która będzie najbardziej odpowiadać Tobie.
0
Każdy czas jest dobry, z różnych względów.
0
według mnie najlepszy bedzie okres swiat i sylwestra
0
każda pora roku
0
Wszystko zależy od Twoich preferencji ale zawsze można brać wyjazd pod kątem jakiś świąt czy imprez które są organizowane okresowo- może by tak sylwester i odliczanie na Time Square ;)
0
Byłem w Nowym Jorku pod koniec marca. Pogoda była bardzo zmienna od koszmarnego deszczu do słonecznego i ciepłego dnia. Termin ten jest dobry ze względu na brak kolejek do wszystkich atrakcji turystycznych. Posiadałem kartę NewYork Pass i udało mi się obejrzeć wszystko co chciałem nie tracąc czasu na kolejki a z tego co wiem są naprawdę długie w sezonie.
0
Nowy Jork jest kierunkiem całorocznym i jest równie ciekawy w okresie letnim, jak i zimowym, wahania cen nie są duże. Odrobinę taniej jest pomiędzy październikiem a marcem, jednak w porównaniu do okresu kwiecień-wrzesień, różnice są nieznaczne.
Wpisz swoją odpowiedź

Najlepsze okazje

Citybreak w Lizbonie pod koniec czerwca. Przeloty i świetny apartament czekają!840 Sprawdź Słoneczny weekend na Sycylii! Loty i noclegi w cenie!508 Sprawdź Czas pomyśleć o MAJÓWCE! Sprawdź okazje na długi weekend!30 ofert od 78 Sprawdź Błękitna Majorka poleca się na tygodniowy relaks! Wypocznijcie w 4* hotelu all inclusive1729 Sprawdź
Zobacz wszystkie okazje

Nawigacja dodatkowa