Treść główna

Jakie mniej więcej temperatury i pogoda występują w Stanach Zjednoczonych (Illinois) w lecie?

Głównie w okresie lipiec-sierpień, w okolicach stanu Illinois. Orientuje się ktoś, coś?

Odpowiedzi (5)

0
w lato ok 30 stopni
0
Dlatego najlepiej lecieć w lato, żeby  było ciepło
0
Ilinois to stan w którym dominuje klimat kontynentalno - morski na około 70 % powierzchni przypada klimat kontynentalny. Najlepszej pogody można spodziewać się w miesiącu lipcu to wtedy panują tu najwyższe temperatury powietrza, niższa ilość opadów i najdłuższe godziny słoneczne w ciągu dnia. Potem w miesiącu sierpniu temperatura powietrza nieco spada i pojawia się największa ilość opadów, więc jest stosunkowo mokro.
1
Poniżej historyczne dane pogodowe dla Illinois za lipiec 2014
1
W Stanie Indiana przeciętna temperatura w lipcu wynosi 30 stopni Celsjusza , temperatura w nocy 18 stopni Celsjusza i można się spodziewać 8 dni deszczowych. W sierpniu temperatury są trochę niższe i przeciętna temperatura wynosi 28 stopni Celsjusza, w nocy 17 stopni Celsjusza. W sierpniu możemy się spodziewać 6 dni deszczowych.
Wpisz swoją odpowiedź

Najlepsze okazje

Citybreak w Lizbonie pod koniec czerwca. Przeloty i świetny apartament czekają!840 Sprawdź Słoneczny weekend na Sycylii! Loty i noclegi w cenie!508 Sprawdź Czas pomyśleć o MAJÓWCE! Sprawdź okazje na długi weekend!30 ofert od 78 Sprawdź Błękitna Majorka poleca się na tygodniowy relaks! Wypocznijcie w 4* hotelu all inclusive1729 Sprawdź
Zobacz wszystkie okazje

Nawigacja dodatkowa