Nagłówek strony

Treść główna

Jakie mniej więcej temperatury i pogoda występują w Stanach Zjednoczonych (Illinois) w lecie?

Głównie w okresie lipiec-sierpień, w okolicach stanu Illinois. Orientuje się ktoś, coś?

Odpowiedzi (5)

1
W Stanie Indiana przeciętna temperatura w lipcu wynosi 30 stopni Celsjusza , temperatura w nocy 18 stopni Celsjusza i można się spodziewać 8 dni deszczowych. W sierpniu temperatury są trochę niższe i przeciętna temperatura wynosi 28 stopni Celsjusza, w nocy 17 stopni Celsjusza. W sierpniu możemy się spodziewać 6 dni deszczowych.
1
Poniżej historyczne dane pogodowe dla Illinois za lipiec 2014
0
Dlatego najlepiej lecieć w lato, żeby  było ciepło
0
Ilinois to stan w którym dominuje klimat kontynentalno - morski na około 70 % powierzchni przypada klimat kontynentalny. Najlepszej pogody można spodziewać się w miesiącu lipcu to wtedy panują tu najwyższe temperatury powietrza, niższa ilość opadów i najdłuższe godziny słoneczne w ciągu dnia. Potem w miesiącu sierpniu temperatura powietrza nieco spada i pojawia się największa ilość opadów, więc jest stosunkowo mokro.
0
w lato ok 30 stopni
Wpisz swoją odpowiedź

Najlepsze okazje

Walentynki w Rzymie! Tej podróży nie zapomnisz! Loty i noclegi w cenie!585 Sprawdź Przedłużony weekend w stolicy Szkocji! Loty i noclegi w świetnej cenie!332 Sprawdź Magiczna Lizbona bezpośrednio z Warszawy!362 Sprawdź Santorini na wiosnę z Warszawy!594 Sprawdź
Zobacz wszystkie okazje

Nawigacja dodatkowa