Treść główna

Czy można nie dostać wizy do Stanów?

Odpowiedzi (10)

0
Oczywiście, to w dużej mierze proces uznaniowy, zależy jak wypadniesz w oczach urzędnika.
0
oczywiście, że można nie dostać. Jeśli ma sie pracę stałą,albo studiuje się dziennie i ma jakąs rodzine w USA która nas zaprasza to szanse są duże. Moja koleżanka wlasnie dostala wczoraj:)
0
Można nie dostać, ponieważ nikt nie daje 100% gwarancji, że otrzymasz wizę. Każdy przypadek rozpatruje się indywidualnie i decyzja jest spersonalizowana.
0
Decyzje o przyznaniu lub odmowie amerykańskiej wizy nie są oparte na sprecyzowanych i wyraźnych kryteriach, a raczej na subiektywnych odczuciach pracowników konsulatów i ambasad. Dlatego większość aplikantów, którym odmówiono wydania wizy, nie wie właściwie, co nie spodobało się konsulowi. Czy dokumenty były mało wiarygodne? Czy może krawat krzywo zawiązany? To jest jak loteria. Nie pomaga w zrozumieniu tego skomplikowanego procesu fakt, iż często osoby o analogicznej, niemal identycznej sytuacji życiowej otrzymują diametralnie różne decyzje!
0
Tak, można nie otrzymać  
0
Tak
0
W zasadzie urzędnik w ambasadzie czy konsulacie nie daje wizy, on udziela tylko promesy. Wizę otrzymuje się (lub nie) na granicy. Można pomyślnie przejść rozmowę w Polsce (konsulat, ambasada), a mimo to nie przekroczyć granicy w USA.
0
 Tak, zdarza się (dość czesto) ze osoba ubiegająca się o wize jej nie dostaje, zalezy wszystko od urzędnika
0
tak
0
Oczywiście że tak. Podejrzewam że jak byłeś/-aś osobą karaną to może być problem.
Wpisz swoją odpowiedź

Najlepsze okazje

Tydzień pełen słońca na Rodos! Przeloty i noclegi w ekstra cenie!536 Sprawdź Gran Canaria i Barcelona w jednej podróży! Iście gorące ceny lotów i noclegów!623 Sprawdź Santorini na wiosnę z Warszawy!539 Sprawdź Rajska Tajlandia w dobrej cenie z Warszawy!1588 Sprawdź
Zobacz wszystkie okazje

Nawigacja dodatkowa