Treść główna

Czy można nie dostać wizy do Stanów?

Odpowiedzi (10)

0
tak
0
Tak
0
Tak, można nie otrzymać  
0
W zasadzie urzędnik w ambasadzie czy konsulacie nie daje wizy, on udziela tylko promesy. Wizę otrzymuje się (lub nie) na granicy. Można pomyślnie przejść rozmowę w Polsce (konsulat, ambasada), a mimo to nie przekroczyć granicy w USA.
0
Oczywiście że tak. Podejrzewam że jak byłeś/-aś osobą karaną to może być problem.
0
 Tak, zdarza się (dość czesto) ze osoba ubiegająca się o wize jej nie dostaje, zalezy wszystko od urzędnika
0
Oczywiście, to w dużej mierze proces uznaniowy, zależy jak wypadniesz w oczach urzędnika.
0
Można nie dostać, ponieważ nikt nie daje 100% gwarancji, że otrzymasz wizę. Każdy przypadek rozpatruje się indywidualnie i decyzja jest spersonalizowana.
0
oczywiście, że można nie dostać. Jeśli ma sie pracę stałą,albo studiuje się dziennie i ma jakąs rodzine w USA która nas zaprasza to szanse są duże. Moja koleżanka wlasnie dostala wczoraj:)
0
Decyzje o przyznaniu lub odmowie amerykańskiej wizy nie są oparte na sprecyzowanych i wyraźnych kryteriach, a raczej na subiektywnych odczuciach pracowników konsulatów i ambasad. Dlatego większość aplikantów, którym odmówiono wydania wizy, nie wie właściwie, co nie spodobało się konsulowi. Czy dokumenty były mało wiarygodne? Czy może krawat krzywo zawiązany? To jest jak loteria. Nie pomaga w zrozumieniu tego skomplikowanego procesu fakt, iż często osoby o analogicznej, niemal identycznej sytuacji życiowej otrzymują diametralnie różne decyzje!
Wpisz swoją odpowiedź

Najlepsze okazje

Przedłużona majówka na Sycylii! Loty i noclegi w cenie!776 Sprawdź Gratka dla miłośników lotnictwa. Urlop all inclusive na Korfu – lot i 3* hotel blisko lotniska 1271 Sprawdź W stronę słońca! Południowe kierunki czekają na Ciebie!30 ofert od 108 Sprawdź Relaks all inclusive na Teneryfie w 4* hotelu z basenem2166 Sprawdź
Zobacz wszystkie okazje

Nawigacja dodatkowa