Treść strony

Treść główna

Jaka miejscowość nad polskim morzem?

Które miejsce nad morzem wybrać? Gdzie byliście i jakie rejony polecacie a jakich nie?

Odpowiedzi 15

0
Leba
0
Darłówko
0
Sopot, Gdańsk - moim zdaniem warto się wybrać, szczególnie poza sezonem. Byłam w Jastrzębiej Górze, bardzo fajnie, ładne plaże i jest gdzie spacerować. Władysławowo też jest ciekawe.
0
Gdańsk, ale moze dlatego że nie lubie wypożyczać i wolałabym pozwiedzać :)
0
ja lubie Trójmiasto-zwłaszcza po sezonie
0
Polecam Łazy koło Mielna. Fajna plaża, blisko kemping.
0
Jastrzębia Góra!
0
Ja zawsze wracam do Jastarni - ma klimat, jaki zapamiętałam z dzieciństwa - przez 20 lat niewiele się tam zmieniło i uważam, że ma to swój urok :)
0
Osobiście nad polskim morzem najbardziej ppdobało mi się w Sopocie z tym że to było po sezonie. Zawsze będę tam chętnie wracał i zrobię to już na początku tego roku :)
0
Trójmiasto również ma swój urok, zwłaszcza po sezonie. Jest tu niesamowity klimat, masa miejsc do zwiedzania. Kazdy znajdzie coś dla siebie-muzea, wystawy, miejsca interaktywne dla dzieci...i plaże. O tej porze ciche, wyludnione..
0
Ja polecam Kołobrzeg nawet po sezonie jest co robić można świetnie wypocząć. Lubię też Piaski, ale po sezonie nigdy nie byłam, więc nie wiem czy coś jest czynne.
1
Polecam Jastrzębią Górę, świetna plaża do spacerowania nie tylko w letnie dni
1
Odradzam Trójmiasto, jeżeli chcesz wypocząć lepiej wybrać się do miejscowości niezbyt popularnych. Byłam rok temu w Kątach Rybackich - dziewicze plaże, zero tłumów :)
0
Gdynia
0
Ja bardzo lubię Łebę, w sumie to chyba z sentymentu i wspomnień z dzieciństwa.
Wpisz swoją odpowiedź

Najlepsze okazje

Wakacyjny weekend na pięknej i słonecznej Malcie! Tanie loty i noclegi w 4* hotelu!1078 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 70 Sprawdź Tanie bilety Ryanair! Najlepsze okazje w jednym miejscu!30 ofert od 61 Sprawdź Tu macie wiele do odkrycia! Tanie loty do Grecji30 ofert od 162 Sprawdź