Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Jaka miejscowość nad polskim morzem?

Które miejsce nad morzem wybrać? Gdzie byliście i jakie rejony polecacie a jakich nie?

Odpowiedzi 15

0
Leba
0
Darłówko
0
Sopot, Gdańsk - moim zdaniem warto się wybrać, szczególnie poza sezonem. Byłam w Jastrzębiej Górze, bardzo fajnie, ładne plaże i jest gdzie spacerować. Władysławowo też jest ciekawe.
0
Gdańsk, ale moze dlatego że nie lubie wypożyczać i wolałabym pozwiedzać :)
0
ja lubie Trójmiasto-zwłaszcza po sezonie
0
Polecam Łazy koło Mielna. Fajna plaża, blisko kemping.
0
Jastrzębia Góra!
0
Ja zawsze wracam do Jastarni - ma klimat, jaki zapamiętałam z dzieciństwa - przez 20 lat niewiele się tam zmieniło i uważam, że ma to swój urok :)
0
Osobiście nad polskim morzem najbardziej ppdobało mi się w Sopocie z tym że to było po sezonie. Zawsze będę tam chętnie wracał i zrobię to już na początku tego roku :)
0
Trójmiasto również ma swój urok, zwłaszcza po sezonie. Jest tu niesamowity klimat, masa miejsc do zwiedzania. Kazdy znajdzie coś dla siebie-muzea, wystawy, miejsca interaktywne dla dzieci...i plaże. O tej porze ciche, wyludnione..
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

MALTA czeka na Was! Świetne ceny lotów!5 ofert od 270 Sprawdź Tanie loty do Barcelony! Stolica Katalonii czeka na Ciebie! 8 ofert od 208 Sprawdź Słoneczna PORTUGALIA czy różnorodna HISZPANIA? Wybierz coś dla siebie!21 ofert od 199 Sprawdź CYPR ma wiele do zaoferowania, dajcie się porwać WYSPIE AFRODYTY9 ofert od 259 Sprawdź