Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Jaki jest portret psychologiczny Amerykanina

Odpowiedzi 1

0

Amerykanie to bardzo różnorodna grupa ludzi, więc trudno jest podać jeden, uniwersalny portret psychologiczny. Jednak istnieją pewne cechy, które są powszechne wśród wielu Amerykanów.

Indywidualizm

Jedną z najbardziej charakterystycznych cech Amerykanów jest ich silny indywidualizm. Amerykanie często podkreślają swoją niezależność i samowystarczalność. Wierzą, że każdy człowiek jest odpowiedzialny za swoje własne życie i szczęście.

Optymizm

Amerykanie są znani z swojego optymizmu. Często wierzą, że wszystko jest możliwe i że wszystko da się osiągnąć ciężką pracą.

Pozytywizm

Amerykanie mają tendencję do postrzegania świata w pozytywnym świetle. Często skupiają się na tym, co dobre, a nie na tym, co złe.

Pragnienie sukcesu

Amerykanie często mają silne pragnienie sukcesu. Wierzą, że każdy może osiągnąć sukces, jeśli ciężko pracuje i jest zdeterminowany.

Konkurencyjność

Amerykanie są często bardzo konkurencyjni. Wierzą, że trzeba być najlepszym, aby osiągnąć sukces.

Pragnienie wolności

Amerykanie cenią sobie wolność. Wierzą, że każdy człowiek ma prawo do wolności słowa, religii i ekspresji.

Pragnienie równości

Amerykanie wierzą w równość. Wierzą, że każdy człowiek jest stworzony na równi i ma takie same prawa.

Oczywiście, nie wszyscy Amerykanie posiadają te cechy. Jednak są one powszechne wśród wielu Amerykanów i stanowią istotną część amerykańskiej kultury.

Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Planujesz urlop w SIERPNIU? Wybierz coś dla siebie!30 ofert od 115 Sprawdź Urlop w lipcu? Sprawdź najlepsze propozycje na Twoje wakacje!8 ofert od 129 Sprawdź Lizbona? Porto? Algarve? O czym marzysz? Zwiedzaj PORTUGALIĘ12 ofert od 341 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 127 Sprawdź