Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Czy to prawda że Egipcjanie chodzą po plaży nago?

Odpowiedzi 1

0

Nie, to nieprawda. Egipcjanie, podobnie jak wiele innych narodów, mają różne normy kulturowe i religijne dotyczące ubioru. W Egipcie dominuje islam sunnicki, który nakłada pewne wymogi dotyczące skromnego ubioru, zwłaszcza dla kobiet. Dlatego większość Egipcjanek unika eksponowania dużej części ciała w miejscach publicznych.

Na egipskich plażach większość kobiet nosi skromne stroje kąpielowe lub specjalne burkini, które zakrywają ciało, ale pozwalają na korzystanie z wody. Mężczyźni zwykle noszą tradycyjne stroje kąpielowe. Oczywiście są różnice w zachowaniu w zależności od tego, czy plaża jest publiczna, czy prywatna, czy jest to rejon turystyczny, czy bardziej konserwatywny obszar kraju.

Warto też zauważyć, że Egipcjanie są gościnni i przyjaźnie nastawieni do turystów, ale oczekują, że odwiedzający będą szanować ich kulturę i tradycje. Dlatego turystom radzi się, aby nosili odpowiedni ubiór w miejscach publicznych, w tym na plażach.

Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

MALTA czeka na Was! Świetne ceny lotów!5 ofert od 270 Sprawdź Tanie loty do Barcelony! Stolica Katalonii czeka na Ciebie! 8 ofert od 208 Sprawdź Słoneczna PORTUGALIA czy różnorodna HISZPANIA? Wybierz coś dla siebie!21 ofert od 199 Sprawdź CYPR ma wiele do zaoferowania, dajcie się porwać WYSPIE AFRODYTY9 ofert od 259 Sprawdź