Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Czy w Egipcie są wioski Afrykańskie ?

Odpowiedzi 1

0

Tak, w Egipcie są wioski afrykańskie. Egipt to kraj położony w północno-wschodniej Afryce, więc nie jest zaskakujące, że znajdziemy tam wioski, w których mieszkają ludzie o afrykańskim pochodzeniu.

W Egipcie mieszkają ludzie wielu różnych grup etnicznych, w tym Beduinowie, Nubijczycy i Berberowie. Beduinowie to koczowniczy lud, który mieszka w pustyni. Nubijczycy to ludzie, którzy mieszkają w regionie Nubii, który znajduje się na południu Egiptu. Berberowie to lud, który mieszka w północnej Afryce, w tym w Egipcie.

W Egipcie znajduje się wiele wiosek, w których mieszkają ludzie o afrykańskim pochodzeniu. Oto kilka przykładów:

  • Wioska Beduinów w pustyni: Wioska Beduinów to tradycyjna wioska, w której mieszkają ludzie, którzy żyją z hodowli zwierząt i handlu. Wiosce Beduinów są często położone w pustyni, a domy są zbudowane z materiałów naturalnych, takich jak glina i słoma.
  • Wioska Nubijczyków w Nubii: Wioska Nubijczyków to tradycyjna wioska, w której mieszkają ludzie, którzy żyją z rolnictwa i hodowli zwierząt. Wioski Nubijczyków są często położone nad Nilem, a domy są zbudowane z gliny i kamienia.
  • Wioska Berberów w północnej Afryce: Wioska Berberów to tradycyjna wioska, w której mieszkają ludzie, którzy żyją z rolnictwa i hodowli zwierząt. Wiosek Berberów są często położone w górach, a domy są zbudowane z kamienia.

Oczywiście, nie wszystkie wioski w Egipcie są afrykańskie. Wiele wiosek w Egipcie jest zamieszkałych przez ludzi o arabskim pochodzeniu.

Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

MALTA czeka na Was! Świetne ceny lotów!5 ofert od 306 Sprawdź Tanie loty do Barcelony! Stolica Katalonii czeka na Ciebie! 8 ofert od 208 Sprawdź Słoneczna PORTUGALIA czy różnorodna HISZPANIA? Wybierz coś dla siebie!27 ofert od 199 Sprawdź CYPR ma wiele do zaoferowania, dajcie się porwać WYSPIE AFRODYTY10 ofert od 259 Sprawdź