Treść główna

Jak zabezpieczyć wózek dziecięcy podczas podróży?

Zabezpieczacie wózek na czas podróży samolotem? A innymi środkami transportu? Jeśli latał ktoś z wózkiem dziecięcym, to niech napisze jak najwięcej o tym :)

Odpowiedzi (13)

0
Fola bąbelkowa się nada
0
folia babelkowa
0
w zasadzie nie trzeba zabezpieczac jeśli zostawia się go przed wejściem do samolotu
0
folia babelkowa sie nada  
0
folia bąbelkowa:)
0
Wszystko zależy od tego jaki wózek. Jeżeli spacerówka to warto ją złożyć i samodzielnie w jakiś sposób opakować np. folią. Wtedy mamy pewność, że się nie porysuje ani nic innego się z nim nie stanie.
0
Folia bąbelkowa, strech itp.
0
Wózek trafia do luku bagażowego, najlepiej owinąc folią strech 
0
Można owinąć go folią bąbelkową
0
Trafia on tak jak bagaże do luku bagażowego. Myślę,że dodatkowa ochrona jest zbędna,gdyż jest on złożony i naprawde nie powinno sie mu nic stać.ale jeśli sie boisz o to,że bedzie pobrudzony itp. to użyj pokrowca;)
1
Z wózkiem należy udać się do odprawy biletowo-bagażowej w celu wydrukowania przywieszki. Można oddać go już wtedy, jak bagaż rejestrowany lub dopiero pod samolotem. Jeśli boimy się, że wózek może się np. zarysować przy transporcie możemy kupić pokrowiec lub zabakować go w worek foliowy, jednak nie jest to wymagane.
1
To w zależności od rodzaju podróż a mianowicie od środka transportu. Jeśli chodzi o przelot samolotem to wózki składane mogą najczęściej być oddane do przewozu dopiero tuż przed wejściem na pokład samolotu. Wózek zostanie wydany z powrotem po wylądowaniu, przed wejściem do autobusu podwożącego do budynku terminalu lub w rękawie prowadzącym do budynku terminalu. Wózki nieskładne muszą zostać oddane już w punkcie odprawy biletowo-bagażowej. W taki przypadku postaraj się zabezpieczyć wózek przed uszkodzeniem. Na lotnisku dostępna jest usługa foliowania bagażu. Wózek nie jest objęty limitem bagażowym. Oprócz folii zabezpieczającej możemy użyć specjalnych toreb podróżnych na wózki. Podróż samochodem to nic prostszego jak zapakowanie wózka do bagażnika tak by nie porysować wnętrza oraz wózka.
1
Nie wiem o jaką podróż pytasz? Jeżeli chodzi o samolot to wózek dziecięcy typu spacerówka składam i oddaje przed wejściem do samolotu. Odpowiednie służby wnoszą i ładują go do luku bagażowego. Moim zdaniem nie potrzeba specjalnie zabezpieczać wózku, przy około 20 lotach nic z wózkiem się nie stało.
Wpisz swoją odpowiedź

Najlepsze okazje

Weekend na Malcie! Tanie loty i 4* hotel ze śniadaniami563 Sprawdź Europejskie STOLICE na wyciągnięcie ręki! Lećcie30 ofert od 69 Sprawdź Słoneczny Rodos! Tydzień w 3* hotelu z basenem w opcji all inclusive2067 Sprawdź Letni urlop na słonecznej Majorce! Tanie loty i noclegi w cenie!800 Sprawdź
Zobacz wszystkie okazje

Nawigacja dodatkowa