Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Czy wpuszczają ludzi do Czarnobyla? Nadal istnieje ryzyko zakażenia?

Odpowiedzi 8

0
Tak, można zwiedzać strefę w zorganizowanych grupach. Ostatnio władze na Ukrainie mają pomysł zmniejszenia strefy zamkniętej o kilka kilometrów, ponieważ ich zdaniem już można zaczynać mieszkać. Zainteresowani bez problemu znajdą odpowiednią ofertę w Internecie.
0
Można pojechać na zorganizowaną wycieczkę, jest to bezpieczne.
0
wpuszczaja
0
Organizowane są wycieczki do Czarnobyla. Przy zachowaniu środków ostrożności są one bezpieczne.
0
wouszczają
0
Istnieją wycieczki do Czarnobyla, jest to bezpieczne
0
tak wpuszczają, zagrozenie jest w niektórych miejscach
1
Wyjazdów do Czarnobyla jest teraz bardzo szeroka oferta. Polskie biura oferują takie usługi, więc można wszystko załatwić przez internet i zwiedzać to miejsce z polskim przewodnikiem. Przykładowo znalazłam czterodniową wycieczkę z wyjazdem z Krakowa. Przykładowy koszt to 770 zł, ale na własną rękę można zorganizować to o wiele taniej. Poza opuszczonymi budynkami i klimatami jak z horroru, można tam też podziwiać naturę. Wiele gatunków roślin i zwierząt upodobało sobie te tereny, bo przez wiele lat ich spokój nie był zakłócany niczyją obecnością.
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Czas pomyśleć o MAJÓWCE! Sprawdź okazje na długi weekend!10 ofert od 376 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 104 Sprawdź Tanie loty na greckie wyspy! Zakręci Wam się w głowie od tego piękna13 ofert od 306 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 120 Sprawdź