Treść główna

jakie biuro podróży polecacie?

Odpowiedzi (4)

0
Wszystkie wycieczki do tej pory odbyłam z BP Funclub www.funclub.pl/ i do tej pory nie miałam zastrzeżeń. Zarówno organizacja jak i dojazd czy hotele w większości spełniały moje oczekiwania. Biuro w przyszłym roku obchodzi swoje 15 lecie i cały czas się rozwija. W związku z tym, że wszystkie wycieczki realizowane są własnymi wysokiej klasy autokarami uważam, że groźba bankructwa Funclubu jest mniej realna niż biur podróży wysyłających swoich turystów samolotem. Biuro podroży ma w swojej ofercie dużo wyjazdów na wypoczynek, zwiedzanie, wyjazdy weekendowe i wszystkie w umiarkowanej cenie.
0
Najlepsze biuro podróży to "chałupa travel", czyli samodzielnie załatwić i zarezerwować wszystko co nam potrzeba.
0
Ja korzystałam dwa razy z rainbowtours i ogólnie nie mam zastrzeżeń. Standard na miejscu zgadzał sie z tym z katalogu. Na miejscu opieka rezydenta. W pakiecie miałam ubezpieczenie. Zatem jak najbardziej polecam.
0
Jest wiele biur godnych polecenia. Ostatnio nie korzystam z ich usług, ale wcześniej nie miałam z żadnym problemów. Chociaż zdarzało się, że przestawały istnieć niedługo po moim powrocie :) Dużo zależy od tego jakie kierunki Cię interesują, ile chcesz przeznaczyć na wyjazd i jaka forma spędzania czasu bardziej Ci odpowiada. Część biur jest nastawionych np. na wypoczynek a inne raczej na organizację objazdówek. Myślę, że łatwiej będzie Ci coś podpowiedzieć jeśli powiesz nam gdzie konkretnie chcesz jechać. Jeśli interesują Cię popularne kierunki typu Grecja czy Tunezja to polecam korzystanie z wyszukiwarek dzięki którym można poznać ofertę różnych biur. Jeśli dana oferta się nam spodoba to w internecie często dosyć łatwo będzie znaleźć opinie o tym biurze albo nawet o konkretnej wycieczce.
Wpisz swoją odpowiedź

Najlepsze okazje

Czerwcowy weekend w Neapolu! Tanie loty i noclegi oraz pyszne śniadania w stolicy pizzy!721 Sprawdź Odpoczynek na Wyspach Kanaryjskich! Lot i noclegi w świetnej cenie!944 Sprawdź Tam czeka na Ciebie słońce i piękne plaże! Którą wyspę wybierzesz? 30 ofert od 219 Sprawdź Kreta all inclusive w dobrej cenie!1388 Sprawdź
Zobacz wszystkie okazje

Nawigacja dodatkowa