Treść strony

323-wakacje-za-granica-jakie-miejsca-polecacie

Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Treść główna

Wakacje za granicą - jakie miejsca polecacie?

Znacie jakieś wyjątkowe i piękne miejsca na wakacje za granicą?

Odpowiedzi 10

0
Irlandia :)
0
Irlandia
0
Włochy, Irlandia
0
Irlandia, czechy
0
Hiszpania, Włochy, Austria, Skandynawia, Nowy Jork
0
Musisz uszczegółowić zapytanie, czyli podać jaki budżet, termin, czy wolisz aktywny wypoczynek czy raczej wylegiwanie na plaży. Ja w Europie polecam kostarykę, bardzo ładna wyspa niezadeptana przez turystów tak jak na przykład pobliska Sardynia.
0
Świat pełen jest pięknych miejsc (nie tylko za granicą, czasami to, co pod nosem jest niedoceniane). Ze swojej strony powiem tyle - szukaj inspiracji! Czytaj książki podróżnicze, oglądaj przewodniki w sklepach, przeglądaj artykuły na portalach tematycznych, blogi i fora podróżnicze. Skarbnica pomysłów :)
0
Dla każdego inne miejsce może okazać wyjątkowe, wszystko zależy od tego w jaki sposób zamierza spędzać czas. Czy chce zwiedzać, wypoczywać na plaży, nurkować przy rafach koralowych, a może wędrować po górach. Czasem wystarczy piękna pogoda a już miejsce staje się wyjątkowe. Dla mnie miejscami wyjątkowymi na wakacje była Grecja i Hiszpania. Kraje, w których sam klimat i panująca atmosfera sprawiły, że do dzisiaj wracają miłe wspomnienia. Natomiast swoją potrzebę zwiedzania, w największym stopniu zrealizowałam w Chinach, które stały się dla mnie szczególnie wyjątkowym miejscem.
0
Jest bardzo dużo miejsc. zalezy od budżetu i czasu jaki masz na wyjazd. Ja osobiście jestem fanka Iranu- piekne miejsce, dużo interesujących miejsc (zarowno pod względem historycznym jak i przyrodniczym), tanio i bardzo sympatyczni ludzie. Wbrew doniesieniom mediów to bardzo przyjacielski i bezpieczny kraj, w którym docenia sie turystów. a z innych oryginalnych miejsc polecam Rodellar w Hiszpanii i całą okolice Aragonii
1
Mnie bardzo urzekła wyspa Shiermonikooog, wyspa jest przepiękna, cudowne krajobrazy, jest las, wydmy, plaża, morze. Jest jedną z wysp w archipelagu Zachodniofryzyjskim w Holandii. Ja byłam tam na jednodniowej wycieczce we wrześniu, więc było już nieco wietrznie i chłodno, ale myślę, że w lipcu lub sierpniu, może być całkiem przyjemnie. Na pewno jest to coś innego i niestandardowego. Holendrzy podobno lubią tam spędzać letnie wakacje. Podaję link do strony dla turystów https://www.vvvschiermonnikoog.de/ niestety strona jest tylko w wersji holenderskiej i niemieckiej :(.
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Czas pomyśleć o MAJÓWCE! Sprawdź okazje na długi weekend!8 ofert od 374 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 118 Sprawdź Planujesz wakacje w czerwcu? Znajdź idealną propozycję lotu dla siebie!30 ofert od 130 Sprawdź Tanie bilety Ryanair! Najlepsze okazje w jednym miejscu!30 ofert od 104 Sprawdź