Treść strony

317-gdzie-na-wczasy-z-trzyletnim-dzieckiem

Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Treść główna

Gdzie na wczasy z trzyletnim dzieckiem?

Gdzie najlepiej jechać z 3 - letnim dzieckiem? Żeby nie było zbyt daleko, ale mnóstwo atrakcji i miejsc do odwiedzenia.

Odpowiedzi 9

0
za mało informacji podałaś..
1
Nie podajesz skąd zamierzasz wyruszyć,  dlatego trudno jest poradzić, gdzie możesz jechać i będziesz miała blisko. Jeśli chodzi o lot samolotem, to nie w długości lotu jest problem, tylko w tym, że dzieci często źle znoszą start i lądowanie samolotu, wielokrotnie słyszałam jak dzieci płaczem reagowały w tych sytuacjach.
0
Wszędzie w okolicy będzie dobrze
0
Dziecko w wieku trzech lat to już żaden maluszek tylko poważny mały człowiek, z którym śmiało można podróżować gdzie się chce. Jeżeli chodzi o Polskę to polecam wybrać się np. do Kotliny Kłodzkiej. Jest kilka miejsc, które na pewno się dziecku mogą spodobać i nie będziecie się nudzić. Za granicą polecam Grecję, Bułgarię, Chorwację i Hiszpanię. W zasadzie wszędzie gdzie chcecie jechać :-)
0
Ludzie narzekają na Polskę, ale u nas w Polsce masz wiele atrakcji i zawsze jest bezpiecznie zabrać trzy letnie dziecko ;) 
0
Jeśli samolotem to z pewnością Grecja/Hiszpania/Bułgaria - stosunkowo krótki lot jest mało męczący dla dziecka i wiele hoteli posiada aquaparki/zjeżdzalnie aby dzieci miały co robic :)
0
To jeszcze zależy skąd wyruszacie! Myślę, że dla takiego malucha to nie ma większej różnicy i wszystko będzie niesamowitą atrakcją więc niech rodzice zdecydują adekwatnie do ceny ;) Jeśli w Polsce to Góry Stołowe (nie ma aż tyle chodzenia a kształty skał są super dla dzieci!) albo klasycznie: ogromna piaskownica z plaży nad Bałtykiem. Ja i mój brat jako dzieci dużo podróżowaliśmy jako małe dzieci i nigdy nie było problemu z nudą w tym wieku, z takich zagranicznych wyjazdów jakie pamiętam to np.: wycieczki rowerowe po Bornholmie (dzieci na siodełkach z tyłu), plażowanie na Krecie z wycieczką na Santorini gdzie można było jechać na osiołku (cóż to było za przeżycie!), Teneryfa gdzie jest park z pokazami zwierząt takich jak pingwiny, orki itp... Możliwości jest dużo, pozdrawiam! ;)
0
Ja polecam Chorwację, bardzo ładna przyroda, dużo rzeczy do zobaczenia na niezbyt dużych dystansach. Możliwość dojazdu własnym autem lub samolotem. Z noclegiem również nie powinno być problemu.
0
Podam Ci strony internetowe, na których znajdziesz dużo miejsc przyjaznych dzieciom: Nad morzem - http://www.dzieciochatki.pl/przyjazne_dzieciom/29/nad_morzem.html W górach -http://www.dzieciochatki.pl/przyjazne_dzieciom/28/w_gorach.html# Nad jeziorem lub rzeką - http://www.dzieciochatki.pl/przyjazne_dzieciom/21/nad_jeziorem_nad_rzeka.html Na terenach zielonych -http://www.dzieciochatki.pl/przyjazne_dzieciom/23/na_terenach_zielonych.html
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Czas pomyśleć o MAJÓWCE! Sprawdź okazje na długi weekend!10 ofert od 365 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 118 Sprawdź Planujesz wakacje w czerwcu? Znajdź idealną propozycję lotu dla siebie!30 ofert od 128 Sprawdź Tanie bilety Ryanair! Najlepsze okazje w jednym miejscu!30 ofert od 104 Sprawdź