Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Jakie są warunki wynajmu auta w Islandii?

Hej! Planuję wyjazd do Islandii w celu turystycznym ze znajomymi. Poza sezonem na 5 dni. Będzie nas czwórka dwie os 22 letnie, 19 i 18 letnia. Z czego starsza i średnia mają prawo jazdy. Chciałabym się zapytać czy ktoś wie czy osobom w naszym wieku miejscowe wypożyczalnie udostępnią auto (najlepiej z napędem 4x4) I jakie są ogólne warunki wypożyczenia aut? Oczywiście jeśli ktoś poleca jakąś wypożyczalnie z chęcią skorzystamy.

Odpowiedzi 1

0
Czytałam na jakimś blogu o ludziach, którzy znaleźli wynajem za 900 zł na tydzień, ale to raczej niska cena i poza sezonem. Bardzo dużo zależy od tego, czy zwracacie auto w tym samym miejscu, ile kierowców bierzecie itp. Podobno opłaca się szukać na https://www.taniwynajemaut.pl/ wpiszcie daty i wszelkie szczegóły, powinno być taniej niż na oficjalnych stronach wypożyczalni :)
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 129 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 134 Sprawdź Europejskie STOLICE na wyciągnięcie ręki! Lećcie30 ofert od 128 Sprawdź Gdzie jechać we Włoszech? Daj się skusić na tanie loty na jedną z pięknych wysp!8 ofert od 328 Sprawdź