Treść strony

1751-szukam-jakiegos-miejsca-na-wczasy-do-2500zl-os-egipt-bulgaria-odpada

Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 1 mln klientów
  • bezpieczne płatności
  • zawsze korzystne ceny
Tanie loty. Poczuj wolność podróży!

Treść główna

Szukam jakiegos miejsca na wczasy do 2500zl/os -Egipt, Bułgaria odpada

Odpowiedzi 2

Ja polecam Grecję :) Niekoniecznie te najbardziej typowe destynacje tylko np Thassos. Mała urokliwa wysepka gdzie można dobrze zjeść, popływać w przezroczystej wodzie i nie ma natłoku turystów. We wrześniu płaciłam 1000 zł/os/tydzień :) 

Byłam teraz na Maderze, czarter, własna organizacja, codziennie przez tydzień auto (w 4 osoby), wyniosło nas to 2200 na głowę (dałoby się taniej) i było niesamowicie, trzeba tylko lubić łazić a nie leżeć plackiem.

Urlop w październiku? Wybierz się w miejsca piękne jesienią!294 okazje od 150 Zobacz Lećcie na długi weekend listopadowy! Loty w najlepszych cenach!94 okazje od 131 Zobacz Leć na Wyspy Kanaryjskie!18 okazji od 541 Zobacz W stronę słońca! Tanie loty na południe! 299 okazji od 221 Zobacz MALTA czeka na Was! Świetne okazje cenowe!!8 okazji od 273 Zobacz Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż299 okazji od 181 Zobacz Europejskie STOLICE na wyciągnięcie ręki! Lećcie247 okazji od 150 Zobacz Lizbona? Porto? Algarve? O czym marzysz? Zwiedzaj PORTUGALIĘ32 okazje od 340 Zobacz