Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Instrumenty muzyczne Brussels Airlines

Witam. Wybieram sie z zespołem muzycznym do Brukseli, z Warszawy. Podróż powrotna będzie z Brussels Airlines. Wieziemy instrumenty ze sobą: 3xskrzypce i wiolonczela. Czy aby wnieść je na pokład potrzebne są jakieś dodatkowe zezwolenia? opłaty?

Odpowiedzi 1

0
Cześć. Skrzypce jeśli tylko zmieszczą się w schowku nad siedzeniami mogą być przewożone w ramach limitu bagażu podręcznego (w bagażu podręcznym - (55 x 40 x 23cm max 8kg)) Jeśli małe instrumenty przekraczają o kilka centymetrów wymiary bagażu podręcznego, można wciąż wnieść je na pokład ale są wtedy traktowane jako osobna sztuka bagazu podręcznego - wyczerpując bezpłatny limit W przypadku większych instrumentów można je wnieść na pokład (rezerwując osobne miejsce dla instrumentu) lub w luku bagazowym. Więcej informacji i procedury znajdziesz na stronie linii: https://www.brusselsairlines.com/us/en/extra-services/baggage/musical-instruments lub dzwoniąc na infolinię centrum rezerwacji.
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Czas pomyśleć o MAJÓWCE! Sprawdź okazje na długi weekend!10 ofert od 374 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 104 Sprawdź Tanie loty na greckie wyspy! Zakręci Wam się w głowie od tego piękna15 ofert od 306 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 112 Sprawdź