Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Jadę na kolonie, co robić w autobusie przez 10 godzin?

Jadę na kolonie na tydzień i pewnie będę się nudzić ;P. Znam duuuuużo osób, które tam będą. (znajomości xd). Napiszcie mi co robić w autobusie (na pewno nie będę czytać książki), co robić w hotelu z przyj., co zrobić , żeby nie zasnąc i co zabrać. Będzie naj :D

Odpowiedzi 10

0
grać ze znajomymi w państwa miasta :)
0
najepiej spać.. :)
0
10 godzin to trochę jest,dlatefo proponuję dobrą książkę, muzykę i sen;) No i oczywiście rozmowa z sąsiadem:)
0
Może warto obejrzeć wspólnie jakiś film? Najwygodniejszy na pewno będzie tablet. Ustalcie razem, który film będzie najciekawszy i kupcie rozdzielacz do słuchawek. Dobra zabawa gwarantowana (zwłaszcza w nocy, gdy trzeba być cicho). ;)
0
rozmowa z uczestnikami kolonii, jeśli się już znacie, to tym bardziej macie o czym rozmawiać, granie w karty, mafię, skojarzenia, tabu, wspólne słuchanie muzyki.
0
Sluchawki i odpoczynek :)
0
gra mafia, karty zawsze się sprawdzają, wspólne śpiewanie.
0
Cześć, 10 godzin to rzeczywiście dużo czasu, ale przy dobrej organizacji czasu zleci bardzo szybko. Wszystko zależy od tego ile masz lat i co zwykle robisz w wolnym czasie, ale przedstawię tu kilka (mam nadzieję inspirujących) propozycji: 1.Czytanie- nic tak nie zabiera czasu jak wciągająca książka! 2. Rysowanie- wystarczy położyć na kolanach coś sztywniejszego i już mamy warunki do pracy! 3.Granie z współpasażerami np. w ,,zgadnij kim jestem?" (wymyślasz jakąś postać, a reszta osób zgaduje kogo masz na myśli, możesz odpowiadać tylko -tak lub -nie) 4.Słuchanie muzyki lub zgadywanie całą ekipą jaka piosenka właśnie leci 5.Wszelkiego rodzaju łamigłówki, krzyżówki, jolki, sudoku itp 6.Liczenie po drodze np. aut danej marki/koloru, gniazd bocianich, stacji itp (możesz w to zaangażować innych pasażerów i zrobić mini zawody) 7.Oglądanie mijanych krajobrazów (możesz też robić zdjęcia ładniejszym widoczkom) 8.Wyszukiwanie zabawnych nazw miejscowości 9.Wspólne poznawanie siebie, rozmawianie, śpiewanie Pozdrawiam :) 
0
Integracja ze współpasażerami. Może jednak książka? Muzyka, filmy, liczenie krów na pastwiskach.
0

Proponuję słuchawki na uszy z ulubioną muzyką i książką w ręku, rozwiązywanie krzyżówek, rysowanie, rozmowa ze współpasażerem.

Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Czas pomyśleć o MAJÓWCE! Sprawdź okazje na długi weekend!7 ofert od 376 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 118 Sprawdź Planujesz wakacje w czerwcu? Znajdź idealną propozycję lotu dla siebie!30 ofert od 130 Sprawdź Tanie bilety Ryanair! Najlepsze okazje w jednym miejscu!30 ofert od 118 Sprawdź