Nagłówek strony

Treść główna

Wykupiłem bagaż rejestrowany 10 kg na lot Wizzair do Holandii. Czy mogę zmienić na 20 kg? Jeśli tak, to jak to zrobić?

Wykupiłem bagaż rejestrowany do 10 kg na lot Wizzair do Holandii. Teraz myślę, że może powinienem wykupić większy taki do 20 kg. Czy mogę przed wylotem zmienić wielkość tego bagażu rejestrowanego na taki do 20 kg? Jeśli tak, to proszę o informację, kiedy i jak to zrobić?

Odpowiedzi (1)

0
Gdzie był kupowany bilet?
Wpisz swoją odpowiedź

Ciekawe artykuły

Najlepsze okazje

Niezapomniana przygoda w Omanie! Loty z Polski, noclegi i testowanie lokalnej kuchni!1535 Sprawdź Mega
okazja
Niezwykła Jordania czeka na odkrycie! Przeloty i 4* hotel w świetnej cenie!602 Sprawdź Nowy Jork w niesamowitej cenie! Tanie loty z Kopenhagi594 Sprawdź HIT Egzotyczna Aruba w bardzo dobrej cenie!1744 Sprawdź
Zobacz wszystkie okazje

Nawigacja dodatkowa

Zobacz naszą ofertę na tanie loty z Holandii do Limoges. Lecisz z powrotem? Sprawdź także, bilety z Limoges do Holandii.

Jeżeli wybierasz się do Francji, koniecznie sprawdź też tanie loty z Warszawy do Marsylii lub tanie loty z Poznania do Marsylii.

Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z Warszawy do Paryża i z Katowic do Marsylii.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Frankfurtu, Okazje na loty do europejskich stolic, Okazje na loty do Portugalii, Okazje na loty na Boże Narodzenie, Wycieczki na słoneczne wyspy, loty z Warszawy do Malagi, połączenia z Poznania do Paryża, wyszukiwarka tanich lotów, odszkodowanie za opóźniony lot, Lot z Krakowa do Limoges 01 03 Czerwca.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Adaptery podróżne, Łóżeczka turystyczne, Plecaki dla dzieci, Plecaki biznesowe i Walizki dla dzieci.