Nagłówek strony

Treść główna

Czy to możliwe, żeby lot z Gdańska do Turku trwał 2 godz 25 min, a powrotny tylko 25 min? Takie informacje mam podane w mojej karcie rezerwacji (przewoźnik to Wizzair). Kontakt z przewoźnikiem jest dość kosztowny, dlatego będę wdzięczna za informacje jeże

Odpowiedzi (1)

0
Możliwe. Lot trwa 1h i 25 minut. Reszta to zmiana strefy czasowej. Proste?
Wpisz swoją odpowiedź

Ciekawe artykuły

Najlepsze okazje

Maroko poleca się na lato! Marrakesz, Góry Atlas, auto, loty i noclegi w świetnej ofercie!1187 Sprawdź Poczuj wiosnę jesienią! Tydzień na Maderze z lotami, noclegami i autem w cenie!1079 Sprawdź WŁOSKIE WYSPY Cię uszczęśliwią! Śmiało!17 ofert od 202 Sprawdź Najpiękniejsze zakątki SKANDYNAWII czekają na Was!30 ofert od 65 Sprawdź
Zobacz wszystkie okazje

Nawigacja dodatkowa

Zobacz promocje na tanie loty z Gdańska do Turku. Lecisz z powrotem? Sprawdź także, bilety z Turku do Gdańska.

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Frankfurtu, z Warszawy do Tallinna i połączeń lotniczych z Johannesburga do Kapsztadu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Rzymu, Wycieczki, Pakiety z Zielonej Góry, Pakiety w kwietniu, Pakiety w czerwcu, tanie loty z Katowic do Londynu, najtańsze bilety z Gdańska do Londynu, bilety lotnicze, wyszukiwarka lotów, Lot z Gdanska do Turku 02 06 Lipca.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Poduszki/zagłówki podróżne, Pokrowce na walizki, Pozostałe, Przewodniki, mapy, książki i Torby biznesowe.