Nagłówek strony

Treść główna

polskie przysmaki świąteczne w bagażu podręcznym

Jakie produkty spożywcze mogę przewieź w bagażu podręcznym liniami Ryanair? Wyjeżdżam na święta do rodziny we Francji i proszą o szynkę polską, babkę, jajka, itd. Są spragnieni polskiej kuchni świątecznej. Czy mogę bez problemu zabrać te specjały do wykupionego bagażu podręcznego - 10 kg.

Odpowiedzi (1)

0
wg przepisów - Pasażerowie mogą zabierać na pokład własne jedzenie. Powinny to być artykuły tzw. suche, gdyż te o konsystencji płynnej lub półpłynnej mogą być przewożone tylko zgodnie z restrykcjami dotyczącymi płynów. trzeba tylko sprawdzić czy do Francji można wwozić jajka
Wpisz swoją odpowiedź

Ciekawe artykuły

Najlepsze okazje

Czarnogórskie wakacje z widokiem na Adriatyk! Świetna oferta lotów i noclegów!933 Sprawdź Tygodniowy urlop na Majorce! Przeloty, noclegi z basenem i auto!882 Sprawdź MALTA sprawi, że nie będziesz chciał wracać10 ofert od 209 Sprawdź GRECJA zachwyci Cię niesamowitymi plażami! Leć i sprawdź30 ofert od 170 Sprawdź
Zobacz wszystkie okazje

Nawigacja dodatkowa

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Stambułu, z Miami do Nowego Jorku i połączeń lotniczych z Krakowa do Londynu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Stambułu, Okazje na loty na Sri Lankę, Okazje na loty w październiku, Pakiety z Berlina, Pakiety w lutym, tanie loty z Warszawy do Wrocławia, bilety lotnicze promocje, odszkodowanie za opóźniony lot.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Poduszki/zagłówki podróżne, Koce, poduszki, zagłówki, Kosmetyczki dla dzieci, Walizki dla dzieci i Walizki twarde.