polskie przysmaki świąteczne w bagażu podręcznym

Jakie produkty spożywcze mogę przewieź w bagażu podręcznym liniami Ryanair? Wyjeżdżam na święta do rodziny we Francji i proszą o szynkę polską, babkę, jajka, itd. Są spragnieni polskiej kuchni świątecznej. Czy mogę bez problemu zabrać te specjały do wykupionego bagażu podręcznego - 10 kg.

Odpowiedzi (1)

0

wg przepisów - Pasażerowie mogą zabierać na pokład własne jedzenie. Powinny to być artykuły tzw. suche, gdyż te o konsystencji płynnej lub półpłynnej mogą być przewożone tylko zgodnie z restrykcjami dotyczącymi płynów. trzeba tylko sprawdzić czy do Francji można wwozić jajka
Wpisz swoją odpowiedź

Ciekawe artykuły

Najlepsze okazje

Wakacyjny weekend w Bazylei w dobrej cenie za loty i noclegi!629 Sprawdź Weekend w Rydze! Przeloty oraz 4* hotel ze śniadaniami w supercenie!472 Sprawdź Megatanie loty do Meksyku z Europy1455 Sprawdź Nieziemskie Malediwy w niesamowicie niskiej cenie!1549 Sprawdź
Zobacz wszystkie okazje

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Stambułu, z Miami do Nowego Jorku i połączeń lotniczych z Krakowa do Londynu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Stambułu, Okazje na loty na Sri Lankę, Okazje na loty w październiku, Pakiety z Berlina, Pakiety w lutym, tanie loty z Warszawy do Wrocławia, bilety lotnicze promocje, odszkodowanie za opóźniony lot.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Poduszki/zagłówki podróżne, Koce, poduszki, zagłówki, Kosmetyczki dla dzieci, Walizki dla dzieci i Walizki twarde.