Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

W co lepiej spakować się na wakacje - w plecak czy walizkę?

Odpowiedzi 6

0
Zależy. Jeśli stacjonarnie lub "po twardym" to walizka. Jeśli objazdówka na własną rękę, w różnym terenie to wygodniejszy jest plecak.
0
Zdecydowanie plecak!! Poręczniejszy, zawsze masz przy sobie i wszędzie dasz radę z nim dojść. Nie ciągnie się za Tobą, nie wadzi, nie zahacza, a przede wszystkim nigdy nie jest sprawdzany wielkościowo przy wchodzeniu na pokład samolotu (jeśli jest to bagaż podręczny).
0
jeżeli podróż jest bardziej relaksacyjna: plaże i hotel + lokalne zwiedzanie to lepsza walizka. Natomiast jeżeli podróż bardziej intensywna to plecak lepszy.
0
Walizka :) Jest o wiele poręczniejsza, łatwiej wszystko w niej ułożyć oraz wyszukać 
0
Ja polecam walizkę, zawsze trzeba gdzieś przejść kawałek a znacznie wygodniej ciągnąć niż nosić.:)
0

Zarówno plecak jak i walizka ma swoje plusy i minusy. Wybór bagażu powinniśmy dostosować do rodzaju podróży.

Walizka - jeśli lecąc na wakacje mamy możliwość wzięcia w cenie bagażu rejestrowanego to z pewnością warto skorzystać z walizki. Opcję tę powinny wybrać osoby, które maja zamiar pozostać w jednym hotelu przez cały pobyt. Dzięki kółkom, możemy łatwo ją ze sobą zabrać, rzeczy mniej się gniotą i więcej możemy zmieścić. 

Plecak - jest on zdecydowanie lepszą opcją dla osób, które będą przemieszczały się z miejsca do miejsca oraz wybierają się na wyjazd nisko kosztowy. Plecak jest lżejszy od walizki, łatwo możemy z nim podróżować po danym kraju, a przy wyborze tanich linii lotniczych nie wymaga od nas opłaty za bagaż rejestrowany.

 

Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 129 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 134 Sprawdź Europejskie STOLICE na wyciągnięcie ręki! Lećcie30 ofert od 128 Sprawdź Gdzie jechać we Włoszech? Daj się skusić na tanie loty na jedną z pięknych wysp!9 ofert od 328 Sprawdź