Masz pytanie?

Zadaj je tutaj i uzyskaj odpowiedź.

0
Ocena
Monika zapytał(a) 7 miesiecy temu

Czy do Ugandy potrzebna jest wiza?

Odpowiedz

Odpowiedzi (3)

0
Ocena
stach odpowiedział(a) 7 miesiecy temu
Tak, wiza jest wymagana.
0
Ocena
lisa odpowiedział(a) 7 miesiecy temu
Musisz posiadać wizę udają się do Ugandy
0
Ocena
Ola odpowiedział(a) 7 miesiecy temu
Wiza jest wymagana. Można ją uzyskać on-line poprzez stronę internetową https://visas.immigration.go.ug/. Formularz potwierdzający zgodę na wjazd do Ugandy jest wysyłany mailowo i należy go okazać przy wjeździe do tego kraju. Paszport powinien być ważny co najmniej 6 miesięcy od planowanej daty wjazdu. Koszt wizy turystycznej wynosi 50 USD.

Wpisz swoją odpowiedź

Najlepsze okazje

Powitaj wiosnę w Izraelu! Lot, nocleg i rejs łodzią po Morzu Czerwonym!519 Sprawdź Wyjątkowa majówka w Wenecji! Opcja zawiera lot, nocleg i degustację win!549 Sprawdź Urlop na Włoskiej Riwierze! Wypoczywajcie w 3* hotelu all inclusive!1872 Sprawdź Tu będziesz szczęśliwy! PORTUGALIA20 ofert od 147 Sprawdź

Ciekawe artykuły

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Brukseli, z Warszawy do Barcelony oraz, połączeń lotniczych z Krakowa do Bostonu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Dubaju, Okazje na loty na tydzień, Okazje na loty z Polski w lutym do 200 zł, Okazje na loty na walentynki, Pakiety w kwietniu, loty z Warszawy do Mediolanu, wyszukiwarka lotów, odszkodowanie za opóźniony lot.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Ładowarki, Zawieszki do bagażu, Plecaki na kółkach, Torby na kółkach i Torby podręczne.