Czy do Ugandy potrzebna jest wiza?

Odpowiedzi (3)

0

Tak, wiza jest wymagana.

0

Musisz posiadać wizę udają się do Ugandy

0

Wiza jest wymagana. Można ją uzyskać on-line poprzez stronę internetową https://visas.immigration.go.ug/. Formularz potwierdzający zgodę na wjazd do Ugandy jest wysyłany mailowo i należy go okazać przy wjeździe do tego kraju. Paszport powinien być ważny co najmniej 6 miesięcy od planowanej daty wjazdu. Koszt wizy turystycznej wynosi 50 USD.
Wpisz swoją odpowiedź

Ciekawe artykuły

Najlepsze okazje

Kilka wakacyjnych dni na Sardynii! W cenie loty noclegi i auto!919 Sprawdź Przedłużony letni weekend w Paryżu! Loty, noclegi i rejs łodzią po rzece!532 Sprawdź Wow! Tydzień na Rodos w 4* hotelu z wyżywieniem!1499 Sprawdź Lubisz latać z Gdańska? Oto najlepsze okazje dla Ciebie!30 ofert od 50 Sprawdź
Zobacz wszystkie okazje

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Brukseli, z Warszawy do Barcelony oraz połączeń lotniczych z Krakowa do Bostonu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Dubaju, Okazje na loty na tydzień, Okazje na loty z Polski w lutym do 200 zł, Okazje na loty na walentynki, Pakiety w kwietniu, połączenia z Warszawy do Mediolanu, tanie bilety lotnicze, wyszukiwarka lotów.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Ładowarki, Pokrowce na walizki, Torby dla dzieci, Torby na kółkach i Zestawy walizek.