Czy do Tonga muszę mieć wizę?

Odpowiedzi (3)

0

Obowiązuje ruch bezwizowy na podstawie umowy między Unią Europejską a Królestwem Tonga dotyczącej zniesienia wiz krótkoterminowych z 20 listopada 2015 r. Umowa dotyczy obywateli UE i obywateli Tonga posiadających ważne paszporty zwykłe, dyplomatyczne, służbowe, urzędowe i specjalne. Ww. osoby mogą podróżować bez wiz na terytorium drugiej umawiającej się strony przez okres nieprzekraczający 90 dni w każdym okresie 180-dniowym. Zwolnienie z obowiązku wizowego nie dotyczy osób podróżujących w celu prowadzenia działalności zarobkowej.

0

Wiza nie jest wymagana

0

Polacy są zwolnieni z obowiązku wizowego.
Wpisz swoją odpowiedź

Ciekawe artykuły

Najlepsze okazje

Kilka wakacyjnych dni na Sardynii! W cenie loty noclegi i auto!919 Sprawdź Przedłużony letni weekend w Paryżu! Loty, noclegi i rejs łodzią po rzece!532 Sprawdź Wow! Tydzień na Rodos w 4* hotelu z wyżywieniem!1499 Sprawdź Lubisz latać z Gdańska? Oto najlepsze okazje dla Ciebie!30 ofert od 50 Sprawdź
Zobacz wszystkie okazje

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Gdańska do Londynu, z Poznania do Stambułu oraz połączeń lotniczych z Warszawy do Tbilisi.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Aten, Okazje na loty z Warszawy, Okazje na weekend w grudniu, Pakiety z Warszawy, Pakiety z Łodzi, najtańsze bilety z Warszawy do Londynu, loty krajowe, odszkodowanie za opóźniony lot.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Poduszki/zagłówki podróżne, Ręczniki, Torby, Walizki miękkie i Zestawy walizek.