Masz pytanie?

Zadaj je tutaj i uzyskaj odpowiedź.

0
Ocena
Asia zapytał(a) 7 miesiecy temu

Czy do Tonga muszę mieć wizę?

Odpowiedz

Odpowiedzi (3)

0
Ocena
Bartek odpowiedział(a) 7 miesiecy temu
Obowiązuje ruch bezwizowy na podstawie umowy między Unią Europejską a Królestwem Tonga dotyczącej zniesienia wiz krótkoterminowych z 20 listopada 2015 r. Umowa dotyczy obywateli UE i obywateli Tonga posiadających ważne paszporty zwykłe, dyplomatyczne, służbowe, urzędowe i specjalne. Ww. osoby mogą podróżować bez wiz na terytorium drugiej umawiającej się strony przez okres nieprzekraczający 90 dni w każdym okresie 180-dniowym. Zwolnienie z obowiązku wizowego nie dotyczy osób podróżujących w celu prowadzenia działalności zarobkowej.
0
Ocena
NAdia odpowiedział(a) 7 miesiecy temu
Wiza nie jest wymagana
0
Ocena
Gosia odpowiedział(a) 7 miesiecy temu
Polacy są zwolnieni z obowiązku wizowego.

Wpisz swoją odpowiedź

Najlepsze okazje

Powitaj wiosnę w Izraelu! Lot, nocleg i rejs łodzią po Morzu Czerwonym!519 Sprawdź Wyjątkowa majówka w Wenecji! Opcja zawiera lot, nocleg i degustację win!549 Sprawdź Urlop na Włoskiej Riwierze! Wypoczywajcie w 3* hotelu all inclusive!1872 Sprawdź Tu będziesz szczęśliwy! PORTUGALIA20 ofert od 147 Sprawdź

Ciekawe artykuły

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Gdańska do Londynu, z Poznania do Stambułu oraz, połączeń lotniczych z Warszawy do Tbilisi.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Aten, Okazje na loty z Warszawy, Okazje na weekend w grudniu, Pakiety z Warszawy, Pakiety z Łodzi, bilety lotnicze Modlin Londyn Heathrow, wyszukiwarka lotów, odszkodowanie za opóźniony lot.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Ładowarki, Pokrowce na walizki, Torby, Torby na kółkach i Duże.