CZy Polacy mają obowiązek wizowy wjeżdżając do Togo?

Odpowiedzi (3)

0

Wiza jest wymagana, ale jeśli lecisz na kilka dni to możesz ja wyrobić na przejściach granicznych.

0

Obywatele polscy udający się do Togo muszą posiadać ważną wizę na przejazd i pobyt. Wizę można uzyskać w Ambasadzie Togo w Berlinie, a także na lotnisku w Lomé oraz na większych granicznych przejściach lądowych.

0

Tak, wiza jest potrzebna
Wpisz swoją odpowiedź

Ciekawe artykuły

Najlepsze okazje

Citybreak w Londynie! Loty, noclegi i podróż kolejką parową!297 Sprawdź Krzywa wieża w Pizie tak tanio! Loty, noclegi i auto w świetnej ofercie!647 Sprawdź Tygodniowy urlop w Chalkidiki w 3* hotelu z basenem w opcji all inclusive!1285 Sprawdź WŁOSKIE WYSPY! Tu na pewno odpoczniesz16 ofert od 170 Sprawdź
Zobacz wszystkie okazje

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Johannesburga do Kapsztadu, z Poznania do Rygi oraz połączeń lotniczych z Warszawy do Tbilisi.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Amsterdamu, Okazje na loty na Wyspy Kanaryjskie, Okazje na loty na długi weekend sierpniowy, Okazje na loty z Polski do 200 zł, Pakiety na walentynki, tanie bilety z Warszawy do Londynu, połączenia z Gdańska do Londynu, wyszukiwarka tanich lotów, odszkodowanie za opóźniony lot.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Poduszki/zagłówki podróżne, Bez kategorii, Przewodniki, mapy, książki, Torby i Torby na laptopa.