Masz pytanie?

Zadaj je tutaj i uzyskaj odpowiedź.

0
Ocena

Odpowiedzi (3)

0
Ocena
Kamyk odpowiedział(a) 7 miesiecy temu
Wiza jest wymagana, ale jeśli lecisz na kilka dni to możesz ja wyrobić na przejściach granicznych.
0
Ocena
Bartas odpowiedział(a) 7 miesiecy temu
Obywatele polscy udający się do Togo muszą posiadać ważną wizę na przejazd i pobyt. Wizę można uzyskać w Ambasadzie Togo w Berlinie, a także na lotnisku w Lomé oraz na większych granicznych przejściach lądowych.
0
Ocena
Ania odpowiedział(a) 7 miesiecy temu
Tak, wiza jest potrzebna

Wpisz swoją odpowiedź

Najlepsze okazje

Powitaj wiosnę w Izraelu! Lot, nocleg i rejs łodzią po Morzu Czerwonym!519 Sprawdź Wyjątkowa majówka w Wenecji! Opcja zawiera lot, nocleg i degustację win!549 Sprawdź Urlop na Włoskiej Riwierze! Wypoczywajcie w 3* hotelu all inclusive!1872 Sprawdź Tu będziesz szczęśliwy! PORTUGALIA20 ofert od 147 Sprawdź

Ciekawe artykuły

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Johannesburga do Kapsztadu, z Poznania do Rygi oraz, połączeń lotniczych z Warszawy do Tbilisi.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Amsterdamu, Okazje na loty na Wyspy Kanaryjskie, Okazje na loty na długi weekend sierpniowy, Okazje na loty z Polski do 200 zł, Pakiety na walentynki, połączenia z Warszawy do Londynu, najtańsze bilety z Gdańska do Londynu, bilety lotnicze, wyszukiwarka tanich lotów.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Torby na kółkach, Torby na laptopa, Torby sportowe, Walizki dla dzieci i Walizki twarde.