Czy Polacy mają obowiązek wizowy w Tadżykistanie?

Odpowiedzi (3)

0

Tak, wiza jest potrzebna.

0

Polacy mają obowiązek wizowy.

0

Obywatele polscy podróżujący do Tadżykistanu objęci są obowiązkiem wizowym. Wizę można uzyskać w Ambasadach Tadżykistanu w krajach ościennych, np. w Berlinie, Mińsku, Moskwie. Obywatele polscy na wizę czekają ok. 3 dni.
Wpisz swoją odpowiedź

Ciekawe artykuły

Najlepsze okazje

Kilka wakacyjnych dni na Sardynii! W cenie loty noclegi i auto!919 Sprawdź Przedłużony letni weekend w Paryżu! Loty, noclegi i rejs łodzią po rzece!532 Sprawdź Wow! Tydzień na Rodos w 4* hotelu z wyżywieniem!1499 Sprawdź Lubisz latać z Gdańska? Oto najlepsze okazje dla Ciebie!30 ofert od 50 Sprawdź
Zobacz wszystkie okazje

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Mediolanu, z Warszawy do Frankfurtu oraz połączeń lotniczych z Warszawy do Stambułu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Nowego Jorku, Okazje na loty na słoneczne wyspy, Okazje na loty na Seszele, Okazje na loty z Polski na wyspy włoskie, Okazje na loty na majówkę, tanie loty z Warszawy do Malagi, loty krajowe, wyszukiwarka tanich lotów.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Pokrowce na walizki, Dla Dzieci, Torby dla dzieci, Torby podręczne i Walizki twarde średnie.