Masz pytanie?

Zadaj je tutaj i uzyskaj odpowiedź.

0
Ocena

Odpowiedzi (3)

0
Ocena
Nataniel odpowiedział(a) 7 miesiecy temu
Hmm chyba nie, chyba najłatwiej wyjechać i po jakimś czasie znowu wjechać na teren Szwajcarii i po problemie ;)
0
Ocena
Karolina odpowiedział(a) 7 miesiecy temu
Według danych MSZ aby przebywać legalnie w Szwajcarii powyżej 90 dni należy: A) spełnić jeden z poniższych warunków: 1) posiadać umowę o pracę na czas określony lub nieokreślony z firmą prowadzącą działalność na terenie Szwajcarii 2) być oddelegowanym do pracy w Szwajcarii przez jedną z firm krajów członkowskich UE/EFTA 3)być osobą samozatrudnioną (działalność gospodarcza na własny rachunek) w jednym z krajów członkowskich UE/EFTA i realizować kontrakt w Szwajcarii na zasadzie samozatrudnienia B) znaleźć mieszkanie (w Szwajcarii istnieje obowiązek meldunkowy). Następnie należy udać się z (A) umową o pracę/kontraktem i z (B) umową najmu mieszkania do lokalnego urzędu meldunkowego w celu (C) zgłoszenia swojego pobytu. Do zgłoszenia niezbędne są ponadto: ważny paszport lub dowód osobisty, zdjęcie paszportowe.
0
Ocena
Kati odpowiedział(a) 7 miesiecy temu
Powyżej 90 dni wymagany jest meldunek.

Wpisz swoją odpowiedź

Najlepsze okazje

Powitaj wiosnę w Izraelu! Lot, nocleg i rejs łodzią po Morzu Czerwonym!519 Sprawdź Wyjątkowa majówka w Wenecji! Opcja zawiera lot, nocleg i degustację win!549 Sprawdź Urlop na Włoskiej Riwierze! Wypoczywajcie w 3* hotelu all inclusive!1872 Sprawdź Tu będziesz szczęśliwy! PORTUGALIA20 ofert od 147 Sprawdź

Ciekawe artykuły

Zobacz naszą ofertę na tanie loty ze Szwajcarii. Lecisz z powrotem? Sprawdź też, bilety do Szwajcarii.

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Frankfurtu, z Warszawy do Barcelony i, połączeń lotniczych z Katowic do Genewy.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Moskwy, Okazje na loty na południe, Okazje na loty do 100 zł, Okazje na południe, Okazje na loty z Polski na Karaiby, tanie bilety z Wrocławia do Londynu, wyszukiwarka tanich lotów, odszkodowanie za odwołany lot, na Malediwy.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Pokrowce na walizki, Pozostałe, Dla Dzieci, Walizki dla dzieci i Walizki kabinowe.